Wpis z mikrobloga

żadna gra FromSoftware nie miała Denuvo więc całkiem możliwe


@Iliilllillilillili: to akurat nie wiele zmienia bo dla samych aspektow online kijowo sie gralo na piratach soulsow, zreszta kto by sie bawil z updatami itp

A np sekiro mialo jakies super obnizki? chyba nadal trzyma cene
  • Odpowiedz
@Iliilllillilillili: nawet jesli nie mam racji z aspektem online to nadal sekiro trzyma cene, poprzednich soulsow tez jakos w czipsach nie rozdawali po tygodniu.

Jesli nie bedzie tragedii na premiere pokroju fallouta 76 albo cyberpunka to raczej jeszcze troche tych kopii sprzedadza zanim sie wezma za promocje
  • Odpowiedz
@Iliilllillilillili: Jak aspekt online to jest najlepsze co ta gra ma do zaoferowania. Bez online nie dało rady ruszyć większości covenantów, a tam z reguły siedziały najlepsze itemki. I chociaż DS3 już dawno przeszedłem, to do tej pory mam w pamięci motyw z dodatku, gdzie dosłownie można było zostać bossem i naklepać jakiegoś randomowego typa który akurat próbował swoich sił XD W żadnej grze nie spotkałem się z czymś takim.
  • Odpowiedz
Bez online nie dało rady ruszyć większości covenantów, a tam z reguły siedziały najlepsze itemki


@papaj42: trzeba tez zauwazyc ze chyba wszystkie covenanty dalo sie wyfarmic offline
  • Odpowiedz