Wpis z mikrobloga

Dzisiaj dzień walki z depresją i akurat pomyślałem o Adamie. Mimo, że fajtłapa, że papudrok to jednak zwykły, prosty chłopak, który krzywdy nikomu nie robi. Trzymaj się Adaś w cięższych chwilach i nie tylko!
#odyn
  • 10
  • Odpowiedz
Dzisiaj dzień walki z depresją i akurat pomyślałem o Adamie. Mimo, że fajtłapa, że papudrok to jednak zwykły, prosty chłopak, który krzywdy nikomu nie robi. Trzymaj się Adaś w cięższych chwilach i nie tylko!


@fifthave334: pytanie czy nie robi - robi swoim bliskim, krzywde robi ludziom ktorzy potrafi myslec.
  • Odpowiedz
@fifthave334: niestety glownie krzywde robi sobie. Wie ze ma depresje, wie ze geniuszem nie jest, a jednoczesnie brak w nim jakiejkolwiek pokory, dopuszczenia do siebie ze moze inni wiedza cos lepiej.
Ale to raczej nie ego - ja tu widze bardziej strach, ciagle podniesiona garde, wyszukiwanie krytyki wszedzie.
Szkoda chlopa.
  • Odpowiedz
@DryfWiatrowZachodnich: to prawda. Jest to ciężka choroba która chyba nie jest jeszcze brana poważnie jak inne a powinna być. Adam przez to co robi sam wystawia się na strzał. A bycie osoba publiczna na pewno w tym nie pomaga. Trochę go hejtujemy i z niego żartujemy bo czasami ciężko o inne komentarze pod jego filmami, ale zdrowie najważniejsze. I tego mu życzę tak jak i innym osobom zmagającym się z
  • Odpowiedz