Wpis z mikrobloga

#rosja #ukraina chyba zamieniam sie w szura, ostatnio sie tak zastanawiam XD czy smolensk rzeczywiscie nie byl śmierdząca sprawa, widzac charakter putina, jak on zalatwia wszystkie sprawy to wcale by mnie to nie zdziwiło XD
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szurszur: tak prawdę mówiąc to nikt tak Rosji nie pomaga jak PiS. Choćby renegocjacja umów na dostawy gazu dzięki czemu mam ceny razy x
Albo uwalenie zakupu sprzętu wojskowego...
Że o polaryzacji społeczeństwa nie wspomne
  • Odpowiedz
chyba zamieniam sie w szura, ostatnio sie tak zastanawiam XD czy smolensk rzeczywiscie nie byl śmierdząca sprawa, widzac charakter putina, jak on zalatwia wszystkie sprawy to wcale by mnie to nie zdziwiło XD


@marko2: Nie wiem, czy Putin ma aż tak długofalowe plany. Ewentualnie coś nie pykło. Miała być szybka wygrana PiSu, ale się nie udało i na realizację musiał czekać aż 5 lat.
  • Odpowiedz
  • 1
@marko2 Kaczyński od 13 lat jest co raz bliżej prawdy, z czego przez ostatnich 7 lat ma cały aparat państwa do dyspozycji, zapytaj się jego
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szurszur: ale preziem przez jakiś 5/6 lat był Komoruski. I kilka brudnych spraw było. Np kontakty Komora z rosyjskim szpiegiem w sprawie aneksu.

Dygresja: Komorowski potem zeznawał przed sądem plecami do kamer. Żadna stacja jednak tego nie retransmitowała, tylko TV Republika(nienawidzę ale jednak) za pomocą zwykłego telefonu streamowali ;)
  • Odpowiedz
  • 2
@marko2 Podejrzewać ruskich można było 10 kwietnia 2010 roku, kiedy nic nie było wiadome. Dzisiaj mamy wszelkie dane, które wyraźnie mówią, że był to błąd pilotów, którzy w takich warunkach pogodowych nie powinni podchodzić do lądowania.
  • Odpowiedz