Wpis z mikrobloga

Teraz chyba najniższa placa w Anglii to 9.60£, zastanawiam się czemu ludzie dalej robia w maku itp gdzie jest all time #!$%@? jak sto #!$%@?, a ja co prawda robie sobie na magazynie, za 11£ #!$%@? die jak moge, nikt cię nie gania, nie ma targetow. Czemu tacy ludzie nie pójdą do takiej roboty tylko do #!$%@? typu McD czy jakaś sieciówka? #uk #anglia
  • 8
@feliciana W Macu płacą więcej niż minimalna afaik, jak robisz gwiazdki to dostajesz dodatki. Do tego są mocno elastyczni jeśli chodzi o godziny. Plus może mieszkają blisko maca, a nie gdzieś w okolicy magazynów. No i z fast foodów są dobre profity jedzeniowe typu worek wołowiny angus gdy kanapka spada z menu. Jak różowa pracowała w burger kingu to kolacji nigdy nie kupowaliśmy, a jak wpadałem na obiad to jadłem dwa podwójne
@feliciana Ja miałam się zatrudniać w maku jakieś 5 minut ode mnie, ale na szczęście mnie nie przyjęli i teraz sobie zarabiam bez wiekówki na magazynie tyle co ty, na zwykłej umowie a nie na śmieciowym zero hour. Jest git, mogę ustawiać sobie godziny i dni jak chcę, nikt na mnie nie wrzeszczy jak wezmę sobie szybkiego sicka raz na jakiś czas. I przede wszystkim nie muszę pracować z normictwem, tylko sobie