Wpis z mikrobloga

Miraski u jakiego operatora dostanę #internet bez limitu bądź z jak największą ilością danych miesięcznie? Jakieś 120/250gb do mnie nie przemawia bo to kwestia tygodnia i wykorzystane pewnie by było.. Niestety światłowodu nie mam możliwości ani innej kablówki.
#lte #plus #orange #tmobile
  • 44
Jest, tylko masz ograniczenia na prędkości


@Czlowiek_Ludzki: jak sobie wyobrażasz brak ograniczeń na prędkości? Oczywiste jest, że skoro wziąłem ofertę 30Mb to tyle będzie wynosił górny limit pobierania, standardowy internet po kablu też ma ograniczenia prędkości...
@Insane_Mike:

wystarczające to do oglądania dajmy na to YT/Netflix bez zacinania?


Zależy od prędkości, na moich prędkościach oglądam w 1080p bo tyle mi starczy. Wtedy można oglądać a inni mogą bez problemu oglądać co innego na innych platformach lub grać. Przy oglądaniu w 4k pingi są duże, ale po necie da się chodzić, gorzej może być w chwilach szczytu. Mimo wszystko powinieneś sprawdzić to u siebie, bo w różnych lokalizacjach może
@Soothsayer:

jak sobie wyobrażasz brak ograniczeń na prędkości?


Z tego co słyszałem to oferty dla firm nie mają też ograniczenia na prędkość, może się przesłyszałem. Nigdzie wcześniej nie pisałeś że masz jakiś limit prędkości.
@Insane_Mike:

Mogę wziąć na 2tyg na testy i jak coś będzie nie halo to oddaje


Możesz, ale bardziej prawdomówne wyniki będziesz miał na prepaidzie. Zarejestruj starter, porób speedtesty, ewentualnie kup sobie jakiś pakiet na jakiś czas.
@Insane_Mike: Przeczytaj to co napisalem, nie masz zadnej gwarancji stabilnosci czy tych 30mbs. Uwazasz, ze przy 1mbs lub mniej wystarczy do youtube i gierek? Nie masz wplywu na predkosc, mi ten internet w wariancie z 2017 roku tak wlasnie dzialal na poczatku 50 mbs, pozniej okolice 1mbs, przelaczalem sie na 3G zeby dzialalo troche lepiej.
Prędkość pobierania dąży do nieskończoności?


@Soothsayer: nie, po prostu górny limit wynika wtedy z ograniczeń technologicznych i obciążenia sieci, np. zwykłe LTE ma teoretyczny max 150Mb/s. Ale na 5G ludzie potrafią wyciągać kilkaset megabitów.
@Insane_Mike: Mam t-mobile jako zapasowy internet. Kiedyś kupiłem jeszcze przy pierwszej ofercie. Do grania jest okej. W godzinach szczytu nie trzyma prędkości, ale to już musisz zobaczyć na swoim btsie z którym się będziesz łączył. Kup sobie startery i testuj w godzinach szczytu.