Wpis z mikrobloga

@DominikF: nabić wyświetlenia na shotach ktore nie maja z nim nic wspolnego? Majac po kilkadziesiat k ludzi na streamach i top popularnosc w kraju? xD

#!$%@?, on daje rozglos ktory jest potrzebny, a Ty zamiast sie z tego cieszyc, to myslisz ze on se wyswietlenia nabija xD Nitro ktory jest topka w polsce.

Idz napisz do comentery YTberow zeby przestali sobie wyswietlenia nabijac.

masakra.
@RafDan: już już weź torbę papierową i oddychaj... To dlaczego wcześniej nie nagłaśniał sprawy nagle teraz... Ja #!$%@? człowieku. Mam się cieszyć bo spermozyniak teraz sprawę nagłaśnia. Z resztą niech robi co chce, jest zjebem że wcześniej nie nagłośnił
@DominikF: Ty jesteś odklejony totalnie. Co on miał nagłaśniać pare lat temu, jak nikt o nim nie wiedział? Zapytali go na czacie, to to sprawdził, powiedział co wiedział, zrobili shoto i się rozniosło. Zrobił więcej w tej sprawie niż Ty.

I tak, masz się cieszyć że ktoś rozpoznawalny to puścił w eter bo jak na razie Ci inni siedzą cicho.

@XIONC_CI_MORDE_LIZAL: Ale co to ma za znaczenie? Nadał sprawie głosu,
@Archeros: 15 listopad 2019 - https://www.instagram.com/p/B44ds8nJIey/

Pewnie sobie pomyślisz, że to był jakiś jednorazowy trening. No nie, bo od tamtego czasu zdjęcia z treningu z Maturą są co kilka miesięcy. Ponadto (nie wiem czy go śledzisz/śledziłeś) już wtedy (końcówka 2019) na filmach często wspominał o tym, że ma treningi K1 (i regularnie o tym mówił - uciszył się parę miesięcy temu i nagle ogłosił, że zaczyna trenować dopiero XDDD). Pojawiały się
@XIONC_CI_MORDE_LIZAL ale on wielokrotnie mówił o tych treningach. Wielokrotnie mówił że przez 2 lata przetrenował tyle, że jakby to zsumowac to wyszłyby jakis miesiąc czy 2 miesiące codziennych treningów, bo robił sobie przerwy i chodził raz/ 2 razy w tygodniu. O żadnych treningach k1 nie było mowy, chodził na boks do Matury. Nie trenuje ciągle od 2,5 roku - to farmazon z twojej strony.
@Archeros: Uspokój się Sergiusz.

sam WIELOKROTNIE o tym mówił


@Archeros: No właśnie #!$%@? mówił, bo o to chodzi, że teraz mówi, że to było tylko "kilka" treningów, gdzie na IG u Matury story z treningu z nim było praktycznie w każdym tygodniu przez ostatnie 2 lata. Wierzysz mu "bo tak powiedział" XD

żadnych zdjęć i urywków nie było.


@Archeros: XDDDD

15 listopada 2019 - https://www.instagram.com/p/B44ds8nJIey/

29 września 2020 -
@XIONC_CI_MORDE_LIZAL no chyba ich śledzę i wiem że nie było z nim story w każdym tygodniu przez 2 lata XD

Dałeś linki które świadczą o tym że trenował więcej od września 2020 do grudnia 2020. Półtorej miesiąca. Przez cały 2021 jest jedno zdjęcie. Rozumiem że trenował regularnie przez 2,5 roku ale tylko przez 1,5 miesiąca wstawiał regularnie zdjęcia, a w 2019 i 2021 już nie bo mu się nie chciało? Przecież to