Wpis z mikrobloga

@Berbelucha: Nieźle. Też mam w planach spróbować coś podobnego, tylko chciałem jeszcze wykorzystać tutaj grawer laserowy do wypalenia jakiegoś wzoru/emblematu. Możesz napisać gdzie kupowałeś skórę? Czy farbowałeś sam. Ciekawi mnie też jak szyłeś. Ręcznie, czy maszyna? Jakie nici?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Zamoysky: skóry na razie biorę od juchcik.pl. crazy horse jest prefarbowana. Szyję ręcznie :) od pewnego czasu szyję nićmi 0.8mm, woskowanymi. Te tutaj są Ritza Tiger ale Slam też dają radę.
  • Odpowiedz
@Berbelucha: Fajny, a pokaż jak ta bilonówka wygląda otwarta. Chciałbym zobaczyć ile tam miejsca, bo przymierzam się do takiej bilonówki, ale cykam się, że po zszyciu będzie ciasno.
  • Odpowiedz
@Berbelucha: Jak się sprawuje ta skóra? Kupiłem raz kawałek grubości 2 mm i strasznie miękka, jak szmata ( ͡° ʖ̯ ͡°) bardzo trudno było krawędzie wykończyć, strzępiły się strasznie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Bialkowoz: sama skóra jest mega przyjemna. Krawędzie rzeczywiście są cięższe w obróbce i wymagają ostrych narzędzi i braku pośpiechu. Ta ma do 1.5mm grubości i jakoś się udało ;)
  • Odpowiedz