Wpis z mikrobloga

Ta Ola - Koniara z wyglądu Bibor, a z głosu Nono. Rozchwytywana Karolinka będzie #!$%@?ła jak Sonia tylko chyba bez płaczu. Klaudia Harrelson wajb Kornelii choć z wyglądu według mnie lepsza. Marika na razie najlepsze wrażenie ale mam nadzieję że nie będzie się kisić w jednej parze do końca. Dżeremajah na razie spoko, choć patrząc na jego tiktoki będzie pewnie sporo krindżu z jego strony. Pan Zdziebko Szczena jak już wiemy szybko odpadnie, i dobrze bo chyba najgorzej wypadł z całej 9. Kapsel do tej pory się nie wyróżnia choć widzę w nim potencjał. Budowlaniec prosty, normalny facet mam nadzieję że nie będzie za nudny. No i na koniec gwiazda 2 pierwszych odcinków Lustereczko - mam nadzieję że utrzyma się długo, a jak nawet nie to że kilka razy wróci, bo z nim na pewno nie będzie nudno.
#hotelparadise
  • 11
@ddonewry927: koniara i bibor, ale czy dobrze złapalem że to germanistka i uczy ? Chyba jednak ma najwyższe IQ z tych panienek, te ich odzywki zmyje mi się makijaż to gorzej niż Sid albo inne Natki. Ciachbajerka to miala taki image, Sara czarna miała dramy ale też coś ogarniała... ale tutaj ten zestaw xd ? Chyba Ola ma najwięcej pola do podpisu intelektualnie, a zatem szybko ją wykończą.
@Haniah3: bo konie kocha, ujeżdżać skakać hehe skojarzonko od razu walnęła tekściora xd. Wyglądem bym jej tak szkaradnie nie nazwał, chociaż rozumiem że ktoś takie odnalazł porównanie.
@Holzlevsky: A, to co innego. Ja tak kątem oka oglądałam śledząc jednocześnie sytuację na Ukrainie i chyba ominęły mnie jej koniarskie zainteresowania. Też chyba w drugiej edycji była taka laska, ciemnowłosa, poważnie wyglądająca i oczytana, Monika? Odpadła pierwsza.
,@ddonewry927: to była CIOTKA i rechała chyba z 3 paczki papierosów dziennie, jedyne zajęcie xd. Była fatalna, podpuszczała ich między sobą i myślała, że rozgrywa wielce. Nie pasowała tam i sama się odcięła dodatkowo zachowaniem.