Wpis z mikrobloga

Pany jakiego builda robić w cyberpunku? Co sie najbardziej opłaca? To hakowanie w ogóle bedzie miało więcej funkcji? Poszukuje jeszcze broni zeby ściągać npców na jednego heada. Do tej pory nic nie ogarniałem i rozmontowywałem wszystkie bronie, bo sugerowałem sie tym zielonym znacznikiem, on chyba pokazuję ilość wystrzelonych pocisków na minutę xDDDD

#cyberpunk2077 #xbox
  • 11
  • Odpowiedz
@KoneserOOOO: No obrażenia na sekundę. Pamietaj, że bronie wystrzeliwują różną ilość pocisków na sekundę, stąd taką metryką posługuje się CDP. A co do builda to ciężko powiedzieć, bo pozmieniali trochę gameplay. Hackowanie kiedyś było mega mocne, tak samo jak broń biała.
  • Odpowiedz
@KoneserOOOO: ja latam ze snajperką Overwatch od Panam. Ściąga na hita, ale jest wolna. Do tego używam pistoletów Smart i ostrza w łapie ( ͡º ͜ʖ͡º) Dużo opcji przy konfrontacji dają wszczepy w nogach, większość lokacji jest zbudowana wertykalnie także możesz wskakiwać na niedostępne wcześniej dachy itp. i grać snajperką. Ja mam wzmocniony skok, podwójny chyba też jest dobry.
  • Odpowiedz