Wpis z mikrobloga

@Zuldzin: przecież oni powtarzają to codziennie, przy każdej informacji związanej z pandemią, a to, że taka informacja z reguły jest nieprawdziwa albo wyjęta z kontekstu to oj tam, oj tam
Szury znowu miały racje xdd
  • Odpowiedz
przecież oni powtarzają to codziennie, przy każdej informacji związanej z pandemią, a to, że tak informacja z reguły jest nieprawdziwa albo wyjęta z kontekstu to oj tam, oj tam

Szury znowu miały racje xdd


@Normie_Lurker: Właściwie to racja, ale chodziło mi o samo zakończenie pandemii, wtedy czuję ,że natężenie tych absurdów będzie znacznie większe. Tak będzie, nie zmyślam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Zuldzin: największą bekę to mam z męża koleżanki mojej starszej. Jak przychodzili na herbatkę, to tłukł ojcu o jakichś szurskich kanałach na yt (chłop prawie 50 lat xD).

Jakoś w styczniu prawie dwa tygodnie zdychał w łóżku, aż w końcu trafił z „katarkiem” do szpitala na 4 dni, bo już słabo było. Teraz ledwo funkcjonuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Zuldzin: nawet się za bardzo nie kryjecie z tym że się zwołujecie na Discord czy cholera wie gdzie, tak się sobą zachwycacie że zaraz jeden z drugim do miecza będzie klękał xD
  • Odpowiedz
nawet się za bardzo nie kryjecie z tym że się zwołujecie na Discord czy cholera wie gdzie, tak się sobą zachwycacie że zaraz jeden z drugim do miecza będzie klękał xD


@zamak: #urojeniaprawakoidalne bardzo seogie byczq, dawno takiego fikoła nasączonego frustracją nie czytałem
  • Odpowiedz