Wpis z mikrobloga

#kanada #protest #covid #lewackalogika #bekazpisu #bekazlewactwa #bekazprawakow

Jako Kanadyjczyk powiedział bym tak - do czego doprowadzilo totalne zlewaczenie w mym kraju. Ludziom zaczęło wydawać sie, ze samodzielnie mogą odrzucać naukę i sami wiedza lepiej. Niestety dopuszczono aby zdanie niewykształconego przygłupa było w imię lewackich wartości traktorwane na rowni ze zdaniem uczonycj i naukowcow w temacie. I oto sa efekty w postaci tego calego protestu. Natomiast w Polsce to juz totalnie #!$%@?
  • 5
@krisip: też jestem Kanadyjczykiem. To nie jest efekt "zlewaczenia" kraju bo oprócz południowego ontario (a was własciwie Toronto) to reszta Kanady na partie lewicowe raczej nie głosuje. To jest efekt prawackich mediów i propagandy promujących walory chłopskiego rozumu.
@krisip: też jestem Kanadyjczykiem. To nie jest efekt "zlewaczenia" kraju bo oprócz południowego ontario (a was własciwie Toronto) to reszta Kanady na partie lewicowe raczej nie głosuje. To jest efekt prawackich mediów i propagandy promujących walory chłopskiego rozumu.


@Burnaby: Nie głosuje? A przepraszam BC to co? Ja wiem ze oni (my?) się czujemy lepsi od reszty ale to dalej Kanada