Wpis z mikrobloga

@rafiki89: niszczy mu życie xD za dwa lata nikt o nim nie będzie słyszał a forsy za tę całą parodie wciąż nie wyda. Żałujesz gościa, który ma lepiej poukładane pod sufitem niż ty i elegancko sobie manipuluje debilami
  • Odpowiedz
@Kutazero1234: Chyba nie wiesz o czym piszesz... i jeśli uważasz ,że 100k czy 200k to jakaś niewyobrażalnie duża kwota pieniędzy która starczy mu na X lat to tylko pokazuje jak "wiele" wiesz o życiu ;) Jasiu przećpa to w miesiąc jak będzie w formie. Po za tym kto mówi o jakiejś jego sławie? skąd to wywnioskowałeś? Uważasz ,że on to zaplanował ... haha - skoro masz takiego kolesia za tak
  • Odpowiedz
@JanTadeusz: Może jestem naiwny ale oglądałem kilka wywiadów z nim i wg. mnie ewidentnie ulega lewicowym aktywistom, którzy wykorzystują go do swoich celów i ryją mu głowę aby tylko wykrzykiwał ich hasła (ba nawet żydzi go wykorzystują jako lektora bo dobrze wiedzą ,że przeczyta wszystko co trzeba ). Był wywiad w którym wspomina ,że jego dziadkowie byli w AK i walczyli o Polskę i jednak potrafił odnieść się do tego
  • Odpowiedz