Wpis z mikrobloga

@Severny_Princ: slyszalem o tym, sprawdz przede wszystkim w ustawieniach czy masz aktualny system oraz sprawdz czy nie masz porobionych cudow z folderami na skydrivie itp. Ja kiedys wrzucilem folder skydriva sobie na kompie do folderu dropboxa i zaczely sie dziac cuda z synchronizacja ;)
@Severny_Princ: Nie, ale od niedawna (prawie) każdy film wgrywany z kompa do telefonu pokazuje mi podwójnie (albo i potrójnie) w Muzyka+Wideo. Rzadko używam, więc mało przeszkadza, niemniej chętnie bym to naprawił ;p
@krisip: @zoniu:

po przeczytaniu paru wątków w necie , wygląda to na błąd w OSie , podobno samsung z WP8 też to ma

-

It's a bug in the os. Copy your music to the phone internal memory until Microsoft fixes this famous bug. Btw, it also duplicates photos copied to the SD card. DON'T delete the duplicate photos or the original will also be deleted.

-
@Severny_Princ: w sumie myślałem, że to wina starej karty przełożonej z srandroida, ale ostatnio widzę, ze duplikuje również filmy zgrane do pamięci wewn. Nic no, czekam na łatkę.