Wpis z mikrobloga

Lewica skierowana dla biednych, dzisiaj popierana przez burżuji


@tylkoponsfw: xDDDD chyba te burżuje w twoim wyobrażeniu to osoby zarabiające średnią krajową, no sorry, ale większość prawdziwych burżui nie poprze komunizmu, bo z definicji mają to co mają dzięki kapitalizmowi, a socjalizm krytykuje to, że promil społeczeństwa ma majątki na poziomie nieosiągalnym dla większości
  • Odpowiedz
@ananasowy: Przecież korporacje, najbogatsi ludzie popierają lewicę i dążenia do komunizmu, więc?
Ja jestem prawdziwym chłopem, burżuj to dla mnie jakiś nowobogacki oskarek albo inne juleczki z rodzin klasy średniej i wyższej, którym od dobrobytu #!$%@? i popierają jakieś idiotyczne pomysły socjalizmu lub komunizmu i ogłaszają się wielkimi komunistami.
  • Odpowiedz
Przecież korporacje, najbogatsi ludzie popierają lewicę i dążenia do komunizmu, więc?


@tylkoponsfw: [brakujące przypisy] xD

burżuj to dla mnie jakiś nowobogacki oskarek albo inne juleczki z rodzin klasy średniej


@tylkoponsfw: no to nie moja wina, że używasz słowa w innym znaczeniu niż powszechne

którym od dobrobytu #!$%@? i popierają jakieś idiotyczne pomysły socjalizmu lub komunizmu


@tylkoponsfw: xDDDD ale zajechało boomerstwem
HURR kurła DURR oni myślo inaczej jak ja bo
  • Odpowiedz
własnie dlatego postulaty partii socjalistycznych zakładają progresje podatkową


@Mr-Di: powiem ci, że nie wiem co jakie partie zakładają, bo nie śledzę partii socjalistycznych w Polsce, o ile takie stricte socjalistyczne partie w Polsce w ogóle istnieją, ale w Sejmie RP chyba takich nie ma. Natomiast wyjaśniając kolegę mówiłem o socjalizmie jako myśli stojącej w opozycji do kapitalizmu, a nie programie jakiejś partii.
  • Odpowiedz
Bo te idiotki uważają, że skorzystają na komunizmie. Z drugiej strony to łapią byle ideologię jak najbardziej kontrowersyjną i głupia by nie była. Nie muszą nawet jej rozumieć byle tylko mogły się na siłę wyróżniać.

Takie są efekty prania mózgów przez te idiotyczne programy i telewizję.


@Xerdur: "Jak ktoś uważa inaczej niż ja to jest idiotą i ma wyprany mózg," czyli krótki poradnik do dyskusji politycznych w internecie, wydanie poprawione i
  • Odpowiedz
@ananasowy: Ale jesteś tumanem. Nie widzisz, że korporacje wspierają BLM? Chyba ty jesteś boomerem jak internetu nie otwierałeś przez dwa lata.

Komuniści nazywali burżujami klasę średnią i klasę wyższą, więc gdzie ja się mylę?

"Na podstawie obserwacjji systemu gospodarczeo w jakim żyjemy" Czyli zniesienie prywatności jest dobre? Przecież zniesienie prywatności to idiotyzm chyba dla każdego kto ma więcej niż 100iq i ze świata zrobiłoby to prawdziwy clown world.
Bierzesz sobie nowy
  • Odpowiedz
@ananasowy: No a jak ktoś jest burżujem i myśli, że skorzysta na komunizmie to kim jest? Poza tym on nie mówi niczego takiego, że jak ktoś inaczej uważa to jest idiotą, więc skończ przeinaczać zdania.
  • Odpowiedz
Ale jesteś tumanem. Nie widzisz, że korporacje wspierają BLM?


@tylkoponsfw: w jaki sposób przeszliśmy z tematu komunizmu do BLM i w jaki sposób są one powiązane? xD

Bierzesz sobie nowy samochód z salonu, jedziesz pod dom, wysiadasz z niego a po chwili przychodzi ktoś i rzuca slogan "Nasz samochód!" i sobie nim odjeżdża, jak gdyby nigdy nic. Mądry pomysł.


@tylkoponsfw: wiesz co? Nie jestem komunistą, ale z tego co ogarniam
  • Odpowiedz
@ananasowy: Liderka BLM to zadeklarowana komunistka, na przykład.

To się doucz koleżko na temat komunizmu, jak będziesz miał lekcje historii w liceum albo gdzieś, to najważniejszą cechą komunizmu będzie zniesienie własności prywatnej.
  • Odpowiedz
@tylkoponsfw: xDDDD ja naprawdę dotychczas byłem dla ciebie łagodny i tłumaczyłem cierpliwie rzeczy, ale moja cierpliwość powoli się kończy. Stary, sytuacja, którą opisałeś z samochodem sprawiła, że zaśmiałem się przed komputerem, bo nie mogłem uwierzyć, że ktoś na serio bierze swoją wiedzę o komunizmie z memów, bo tak ten twój opis wygląda. Mimo to nie wyśmiałem cię, tylko wytłumaczyłem ci na spokojnie błąd w twoim myśleniu, polegający na tym, że nie
  • Odpowiedz
Widocznie nie przykładałeś się do nauki.


@tylkoponsfw: powiedział gość, który wygłosił kilka tez bez pokrycia + rzucił jednym fake newsem + publicznie przyznał się, że nie rozumie komentowanego tematu (własność prywatna w socjalizmie)

do gościa, który podał ci parę spójnych definicji + podał ci źródło bezpośrednio od osoby, którą komentujesz

halo, czy wykop to jakiś zbiorowy żart? xD
  • Odpowiedz