Wpis z mikrobloga

Cześć Mireczki, chciałbym zmienić hosting, mam 2 stronki wp po około 20k UU/mc.
Kiedyś było forum webhostingtalk, ale jest martwe (nie licząc reklamujących się tam firm) no i PiO) - ale tam też hula wiatr. Kojarzycie jakąś stronę z merytorycznymi testami np. prędkości stron wp? Najlepiej współdzielony i VPS. Dzięki!

#hosting
  • 10
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nazwa.pl - serwer 100 GB CloudHosting Start, z podziałem przestrzeni 50 GB na www i ftp oraz 50 GB na bazy danych i pocztę e-mail. Konta e-mail można tworzyć we własnej domenie, zarządzanie usługą przez wygodny CloudHosting Panel. Koszt usługi 100 zł netto w pierwszym roku (za cały rok), w kolejnych latach (odnowienie) 250 zł netto / rocznie.

Pełna oferta https://www.nazwa.pl/hosting/

Oferty na serwer VPS można
@PastaJajeczna: Cena za serwer 100 GB w pierwszym roku to 100 zl netto, w kolejnych latach 250 zl netto (rocznie). Nie ma obowiązku odnawiania usługi. Ale najbardziej przykre jest to, co piszesz o supportcie. Przykładamy bardzo dużą wagę do obsługi. Możesz uruchomić serwer na okres testowy, i samemu się przekonać. Zapraszamy!
@Deacs: wht od dawna jest forum "wymarłym" od kiedy Bartek sprzedał forum społeczność która tam naprawdę się udzielała, spotykała się razem na zlotach/konferencjach, konkurencja która rozmawiała ze sobą na poziomie zniknęła. Cała stara społeczność odeszła.

webhostingtalk.pl i nazwa.pl mają obecnie jednego prezesa a forum trochę wygląda jak piaskownica nazwa.pl - jak szukasz forum o tematyce webhostingu/serwerów to zdecydowanie obecnie adresem jest tylko forum rootnode.pl
@Deacs: dawne czasy, kiedy jeszcze na serwerach VPS nowością były dyski SSD ( ͡° ͜ʖ ͡°) jestem pewien, że korzystając z naszych usług, nie będziesz zawiedziony. A zawsze możesz z nami porozmawiać na infolinii, a wirtualnie np na wspomnianym forum rootnode ( ͡° ͜ʖ ͡°), webhostingtalk.pl czy na grupach FB i wykopie.
Obecnie sobie testuje vps z ohv - wersję najtańszą, almalinux na LAMP+redis i wyniki na demo content są lepsze niż na litespeed cyberfolks gdzie tez mam hosting (współdzielony). Z rootnode wygląda, że ludzie testują/przenoszą się na aftermarket i dhost. Ktoś tam może ma konto?
Rzeczywiście forum rootnode chyba najlepsze obecnie odnośnie hostingów.
Choć różnego rodzaju rankingów jest dużo (np. https://rankhost.pl ), ale odnośnie szybkości strony, to też wszystko zależy od rodzaju i konfiguracji skryptu. Jedna technologia będzie działać szybciej na jednym hostingu, a na drugim wolniej. Dużo zmiennych