Wpis z mikrobloga

@Patryk4: Minoxidil 5%, olejowanie łowy stworzyłem mieszankę kilku olejów na początku efekty były znaczące obecnie bardzo wolne :( powinienem troszkę wcześniej podjąć taką walkę jak teraz ale cóż może komuś to co robię pomoże bo pewnie z 10% więcej włosów na łowie jest a meszku wypełniającego bardzo dużo
  • Odpowiedz
@Acri: niby nie ale i tak sporo osiągnąłem na początku jak myłem głowę palce ślizgały się po skórze głowy obecnie już tak nie jest. Ale będę musiał chyba zastanowić się nad przeszczepem, zresztą od początku był taki plan tylko chcę najpierw jak najbardziej wzmocnić włosy no i odzyskać to co tylko mogę bo cm2 jest sporo do przeszczepu
  • Odpowiedz
@zielony88 jak chcesz przeszczep w przyszłości z takim stanem głowy to zamiast bajerów typu wcierki olejowe powinieneś minimum rok siedzieć na blokerach dht, inaczej nawet się na przeszczep nie będziesz nadawał bo donor area będzie za słabe do pokrycia braków, a masz do pokrycia norwood 6.
  • Odpowiedz
@gezorrr: @muaddib43: @gezorrr: wiem, że jeszcze daleka droga ale sam na początku nie wierzyłem, że cokolwiek mi się uda a jakieś efekty są obecnie na każdym cm2 mam włosy wcześniej tak niebyło i to kilka aby osiągnąć efekt zadawalający muszę mieć min 50 włosów na cm2 to sporo ale chyba do osiągnięcia @malebro: po pierwsze badanie krwi by się parzydło czy nie mam niedoborów
  • Odpowiedz
@zielony88: Niestety trzeba mieć świadomość, że w końcu dotrzesz do momentu że danego stanu już się nie da bardziej polepszyć, jeżeli już do niego nie dotarłeś. To tyczy się nie tylko kuracji bazującej na wcierkach, ale też na blokerach. Powodzenia w dalszej wytrwałości :)
  • Odpowiedz