Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@CherryJerry: za pierwszym żaden, a potem wziąłem telefon, aby się z wami podzielić ile moli może się wykluć, to tylko jeden, ale był dość wolny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
być może były już w środku


@ulytdojatyzc: Na bank, przecież nie ma szans aby wleciały do takiego słoika.
Miałam z ubiegłym roku to samo, siemię lniane było w pojemniku kilka miesięcy - jak chciałam je użyć, to okazało się, że jest tam już pełno martwych moli bo rozwinęły się ale nie mogły wylecieć przez szczelny pojemnik i zginęły. Z tego miejsca pozdrawiam Lidl gdzie to gówno kupiłam.
  • Odpowiedz
@ImYourPastClaire: dziewczyna pracuje w Maxi Zoo i tam czasem wór z karmą jak nie zejdze ze stanu, to po roku zwykle też tak wyglądają. Zero karmy, same mole zdechłe. Tylko dziwne, że nie przegryzają się przez opakowanie, może za grube jest.
  • Odpowiedz
@Batmin: Miałam lata temu ten problem, w ryżu były i wszystko z szafek do śmieci poszło. Od tego czasu wszystko w plastikowych/szklanych pojemnikach trzymam i nawet jak coś jest wewnątrz to zostaje w ramach jednego pojemnika i nie trzeba wszystkiego wyrzucać. Także polecam ten sposób.
  • Odpowiedz
Dokładnie jak pisze @ImYourPastClaire, rozwinąłbym jedynie o opakowania foliowe zgrzewane. Takie np. bakalie. U mnie przegryzły się przez worek i hulaj dusza. U mnie najlepiej spisują się pojemniki z uszczelką (śniadaniówki z taką gumową wargą pod wieczkiem) i niezawodne słoiki typu po ogórach, majonezie. Wszelkie elementy niehermetyczne są dla nich jak plac zabaw. Niby wyzwanie, ale obejdą.
  • Odpowiedz