Wpis z mikrobloga

@michal2608:
Jaka firma wyprodukowała tego Trabanta? No i też jaką model ma długość, bo ciekawi mnie skala. Welly też ma podobne modele autek z demoludów, Trabanta też, ale tam to chyba tylko Fiat 125p i Polonez Caro Plus trzymają się deklarowanych 1/60, natomiast reszta jest gdzieś 1/50-ileś, a 126p to już w ogóle jest w skali 1/43, niestety te modeliki były ewidentnie projektowane pod kółka, a nie na odwrót.
  • Odpowiedz
  • 0
@Fennrir Trabant jest firmy McToy i wydaje sie trzymać skale 1:64. A welly to nigdy nie trzymało żadnej skali to jak porównywanie gówna do twarogu pamietam jak kilkanaście lat tu zaczeli robić kolekcję fiatów 125p w skali 1:43 to była jakaś komedia były (dużo za duże) pozatym nie wiem jak dla Ciebie ale dla mnie zawsze te samochody wyglądały jakoś tak siermiężnie i te grube ramki okien przez co te samochody wyglądały
  • Odpowiedz
@michal2608:
Może i się wydaje, ale z drugiej strony Trabant jest jednak małym autem i lepiej zmierzyć. Co do Welly to mam takiego Fiata 125p i jest spoko, bo jako jedyny obok Poloneza Caro jest faktycznie w deklarowanej skali, natomiast reszta to szkoda gadać. Co do nietrzymania to chyba żaden producent takich tańszych modelików nie trzyma się skali, choć akurat dużo tych nieudziwnionych Hot Wheelsów to jednak jest bardzo blisko 1/64.
Fennrir - @michal2608: 
Może i się wydaje, ale z drugiej strony Trabant jest jednak ...

źródło: comment_1645420699nML9Z5HjwgTFccZh0Z6Z91.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@michal2608:
HW akurat chyba nie deklaruje żadnej skali, ale jednak z reguły się trzyma okolic 1/64. Tak czy siak jestem ciekaw tego Trabanta, mógłbyś zmierzyć ile ma długości w milimetrach?
  • Odpowiedz