Wpis z mikrobloga

Co te #tesco to ja nawet nie. Przechodziłem dzisiaj przez typową promocyjną część sklepu i moją uwagę przykuły produkty firmy #lindt (której jestem wielkim fanem). Przejrzałem co jest ciekawego, ale poniższa fota przebija wszystko! Czekolada 100 gram 10.99zł zamiast 39.99zł! Toż ta czekolada w droższych sklepach bez promocji tyle kosztuje, a tu takie coś. No i to nie był jakiś wyjątek, żeby można było zasugerować pomyłkę sklepu. Były też np. bałwanki takie w rządku 50g chyba za 9.99zł zamiast 19.99zł. Toż to też zawsze do 10zł kosztowało. Ehh, Januszy chcą naciągnąć i zachęcić "promocjami" przed świętami! Mają farta, że chociaż moje ulubione pralinki były 1.5zł tańsze niż zwykle. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

tldr


#promocje #oszukujo
Pobierz Auuron - Co te #tesco to ja nawet nie. Przechodziłem dzisiaj przez typową promocyjną ...
źródło: comment_JjlMtsnItnQ1XHZNq4KYVGbReoplNRhH.jpg
  • 7
@Bartek_: Czy ja wiem, ja akurat z tym się nie spotkałem. 100 gram ulubionych pralinek (takich kulek ;D) zawsze oscylowało w granicach 10-11zł, no chyba, że się kupuje w promocjach tak jak ja. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przed świętami drożej może są, ale w jakichś wydziwnych opakowaniach, gwiazdkach, choinkach i innym niepotrzebnym dziadostwie. :D
@Bartek_: Nie no, raczej są, może nieco bardziej ukryte i bez żadnej promocji. :) Chociaż mówię, dzisiaj w tesco były bliziutko, i w dodatku za 9.49 zamiast 10.99, więc prawilnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) .