Wpis z mikrobloga

#hotelparadise
chwilę po finale zachęcona nudą zrobiłam listę uczestników i ile wynosił ich following tego dnia (16 grudnia) i powiem wam, że to jak niektórzy polecieli w dół to chyba w żadnej edycji i w żadnym programie się nie zdarzyło xD a sam Łuki na Instagramie pisze, że się zastanawiał jakie zajebiste będzie życie po programie i się przeliczył xD
  • 58
@alenajpierwkawa: Napewno Wiktoria poszła sporo w dół, miała około 430 tysięcy,tylko nie pamiętam kiedy a ma 400. Miłosz chyba miał 170 lub trochę więcej, teraz ma 154 . Szczerze na resztę uczestników nie zwróciłam uwagi,ale chyba też poszło sporo w dół. Najbardziej zwróciłam na Wiktorię, bo szybko szło jej w dół.
  • 0
@alenajpierwkawa Nanie wzrosło, bo w styczniu jak miałam aktualizacje to miała 138 a teraz znowu 143 jak pisałam pierwszy raz, Sara w najlepszym momencie miała 207, a teraz leci. Ogólnie wszyscy oprócz Janka mają tendencję do tracenia followersow, ale najbardziej widać to po Wiktorii, Miłoszu, Przemku i Sarze
@hehebuja tak tylko Ona ma ich najwięcej, trzeba by było procentowo sprawdzić, tak na oko to chyba u Ciposza największy spadek. Niektórzy to nawet nie osiągnęli liczby follow jakie jej spadło.

Mnie to w sumie najbardziej dziwi że Szynszyl ma tak mało, generalnie był postacią pozytywną, był w finale, do tego przystojny przedsiębiorczy facet, a hp głównie oglądają kobiety, a on nawet 100k nie osiągnął.