Wpis z mikrobloga

#hotelparadise
chwilę po finale zachęcona nudą zrobiłam listę uczestników i ile wynosił ich following tego dnia (16 grudnia) i powiem wam, że to jak niektórzy polecieli w dół to chyba w żadnej edycji i w żadnym programie się nie zdarzyło xD a sam Łuki na Instagramie pisze, że się zastanawiał jakie zajebiste będzie życie po programie i się przeliczył xD
  • 58
@ania1973 Niby tak, ale w końcu był w finale. U Siary po finale to follow rosło i rosło. Ciekawe jakie będzie follow u uczestników kolejnej edycji, bo może być tak że tyle już jest tych paradiseowych gwiazdek A na każdym story u każdego jest to samo że kolejni też już nie beda mieli takiego follow
@hehebuja: @alenajpierwkawa: @Dewasta: @Mareq2137: @crazy_frog: @ania1973: @magdalena-ciszowska:

Pochwalę się Wam, że mam obliczony "procentowy" spadek followersów. Dodam, że nie ja liczyłam, ale i tak jestem dumna z siebie, bo jakimś cudem moi podopieczni z chęcią uczyli się na tym przykładzie obliczania w %

JOŁ !!!

Nie sprawdzałam wszystkiego, tylko wyrywkowo i wyniki są zaokrąglane do dwóch miejsc po przecinku.
Rosalinea - @hehebuja: @alenajpierwkawa: @Dewasta: @Mareq2137: @crazy_frog: @ania1973...

źródło: comment_1645190949SQibjd8ISTJIpEOE0h6A8E.jpg

Pobierz
@ania1973: cierpliwości...( ͡° ͜ʖ ͡°) wykopki spostrzegawczość i fantazję mają...( ͡° ͜ʖ ͡°) choć niektórzy zapewne nie od początku,dopiero ,jak się czymś zasłużą szczególnym,a to mamy ,jak w banku...( ͡° ͜ʖ ͡°)
@alenajpierwkawa: hahaha
Nieee, no co Ty, oni ładnie w zeszytach sami sobie notowali jak chcieli a, że to 12 i 13- latkowie, czyli najwieksza grupa wiekowa tworząca ich follow, to się bardzo ucieszyli z zadania. Ja ich wyniki w swoją tabelkę wprowadziłam tylko

Dla mnie to w sumie tylko statystyka, którą dla lepszego zobrazowania należałoby powtórzyć po kolejnym sezonie. Nowa krew z nowego sezonu zajmie pewnie ich miejsca