Wpis z mikrobloga

Coś stało się z moimi Al Wisam Day. Używałem ich miesiąc temu i pachniały normalnie. Dzisiaj już walą taką starą, zgniłą różą. Kupiłem je jakieś 8 miesięcy temu

  • 9
  • Odpowiedz
@testowy_tes Dzięki za radę. Odpsikałem 10 razy i już pachną świeżo.
Ale aż dziwne. Stoją w ciemnej szafce i w stałej temperaturze.

Edit: Jednak cos się #!$%@?ło. Po chwili znów walą pleśnią
  • Odpowiedz
@mr_brOz: raz na jakis czas trafia mi sie taki dzien kiedy jeden konkretny zapach uklada sie dziwnie na skorze i ewidentnie czuje cos pomiedzy plesnia a mocno zlezalym kurzem
Daj komus do przetestowania, moze cos sie stalo z Twoja skora (wahania PH, nawilzenie, itp) i jest szansa ze za jakis czas wszystko wroci do normy
  • Odpowiedz
@CheapiesLover: Chyba coś stało się z moim węchem, bo i Red Tobacco słabo pachnie i zalatuje pleśnią. Covid przeszedłem prawie 3 miesiące temu i węch po nim wrócił mi normalnie
  • Odpowiedz
Al Wisam Day


@mr_brOz: Miałem dokładnie taką akcję, po której wywaliłem wszystko z wyraźnym labdanum. Sprzedałem nawet opus VI (po co ja to robiłem :( ). Wszystko waliło mi jakąś paloną gumą, czy coś... A to przez Laudano Nero, który tak mi się podobał, że spryskałem się nim cały na noc. Rano obudziłem się z odruchem wymiotnym... Wydaje mi się, że nasz mózg czasami utożsamia dany zapach, z niewiadomych względów, z
  • Odpowiedz