Wpis z mikrobloga

@1kBona9Fides7: Im szybciej wbijesz 50 lvl tym szybciej zaczniesz grę. Każdy kolejny dzień opóźnienia z wbijaniem 50-ki to po prostu dzień stracony, ponieważ cała aktywność i grind zaczyna się dopiero na tym poziomie.
@Iliilllillilillili jego egzystencja będzie zmarnowana.

Btw chciałbym, żeby tak było w tej gierce, żeby można było grindowac w koło to samo, jak np rifty w D3, ale tutaj wszystko jest limitowane i nawet nie wiem jak farmić
@Muratta no tak, ale to wydaje się takie proste dopóki się tego nie zacznie robić. W praktyce za chwilę mój main będzie T2, moje alty są T1. Żeby jakkolwiek mi alty pomogły wbijać gear wyżej, to muszę najpierw wbić je na T2. A i tak z każdego alta mam tylko dwa chaos dungi i dwa guardiany dziennie. Więc wychodzi aktualnie 12 dungów do zrobienia. Szału nie ma. Brakuje prawdziwego endgamu jak w
@Akos: Pamiętaj, że to nie jest h&s jak PoE czy Diablo tylko mmo. Tutaj masz jeszcze w ciul aktywności pobocznych, jak choćby rozwój swojej prywatnej wysepki, zbieranie znajdziek itp. Jak to pisali koreańce na reddicie, take your time bo ci się szybko znudzi jak będziesz cisnął tylko w progres item levela, a nie horyznotalnie.