Wpis z mikrobloga

Jak nauczyć kota żeby nie #!$%@?ł połowy chaty gdy śpię? (Ile kosztuje uśpienie takiego? 2lata ma) Dzisiaj już przegiął, wywalił kaktusa, zjadł go a następnie wyrzygał. Znalazłem kawałki tynku na dywanie i to takie dość spore a w dodatku winny całej akcji #!$%@?ł dosłownie #!$%@? wszystkie ciuchy z suszarki będąc #!$%@? cały w czekoladzie brudząc mi wszystkie rzeczy łącznie z dywanem i podłogą. #pytaniedoeksperta #pytanie #koty
  • 9
@cybulion dokładnie, trzeba wystarczą o kota zmęczyć za dnia, żeby w nocy spał, a nie psocił. Moja kitka przesypia cała noc po wieczornych harcach za wędka.
Ewentualnie można dać na jakąś zabawkę parę kropel waleriany, też skutecznie zajmuje kota
@Michuyyy: A czy zajmujesz się jakkolwiek tym kotem, czytałeś coś w ogóle jakie potrzeby maja koty? Bawisz się z nim regularnie? Kot musi mieć dużo bodźców i zabawy bo tak to dostaje frustracji i musi jakos ja wyładować. Tekstu o uśpieniu nie skomentuje.
@tomkers Nie wiem jakie mają potrzeby i nie bawię się z nim. Ja bym w życiu żadnego zwierzaka nie brał ale decyzji matki nie cofnę. Chciałem go dać znajomej co ma bzika na punkcie kotów ale matka stwierdziła że nie mam serca i uczuć to niech się nim teraz zajmuje. Wisiało by mi to gdyby nie fakt że potrafi otwierać drzwi i wchodzić do pokoju.