Wpis z mikrobloga

Co za żenujący twór. Jest już na Spotify i YouTube.

Nono cały utwór jedzie na totalnie chamskim autotune. Tekst bardzo też nawiązujący do tego co robiła w programie. Ile to ona dała drugiej osobie xP

Muzycznie nie wiadomo co było inspiracją. Niby jakieś latino, ale po 2 minucie jakieś krzyki męskie jakby z Afryki... ŚWIATOWO MOŻNA RZEC XD A na serio bida bit bida autotune, bida ogólnie.

Sońka niepokonana, ale Nono jest gorsza wyraźnie nawet od Daj mi Raj fałszującej Bibury...

#hotelparadise
  • 10
@Djk88: słaba piosenka tak samo jak i poprzednie ale na intro do tandetnego show nadaje się. W 1. edycji chyba nawet nikt na to intro nie zwracał uwagi, dopiero od 2. zaczeli robić z tego temat
@alenajpierwkawa: W zwrotkach nie ma? A drugie części to niby co jak nie autotune i jeszcze efekt zwielokrotnionego echa? Może nie tak chamski i mocny jak w refrenach, ale jest ewidentnie.

Dla mnie muzycznie najgorsza z trzech piosenek. Plus jedyny że Nono nie fałszuje. Dopilnowali tego, bo przy Bibi to była siara, żeby studyjna wersja była z fałszami.
@Djk88: jest na zwrotkach autotune tez. Szczególnie to słychać na końcówkach fraz w momencie kiedy wchodzi wibrato.
Cała piosenka słaba. Brak tej dynamiki co w poprzednich czołówkach. Nawet ta piosenka Bibi robiła coś takiego, że gdzieś tam noga sama zaczynała chodzić, a tu brak tego porywu. Pewnie się przyzwyczaimy jak do wszystkiego, ale na ten moment jestem totalnie na nie.
Nadal jestem za placzką Sońką. Poza tym Sońka już nie raz
jedzie na totalnie chamskim autotune


@Djk88: dokładnie, to samo mnie naszło, ale pomyslałam że mnie słuch zawodzi bo nie przepadam za nią, do tego jak zawsze zamiast promo HP5 pokazane ,,wybitnych zdolności'' Nono, czyli bzykanie gdzie tylko leży czy stanie, a może to jednak motto przewodnie HP 5 na przetrwanie tam jak najdłużej ,dawaj ,rozkładaj a będzie ci nagrodzone