Wpis z mikrobloga

@zonbat: Ale co im z Lightning Network? Jestem przekonany, że gdy środki trafią na giełdę zostaną zablokowane. Chyba, że będą kupować za nie inne kryptowaluty, ale wydaje mi się, że nie w tym celu zbierają pieniądze, a na pokrycie kosztów utrzymania blokady, czyli jedzenie, paliwo itp.
@zonbat: @mepps: @kamil-wasniewski:

oznaczą adresy i jeśli ktoś spróbuje przelać na giełdy to wtedy mu zablokują dzięki AML


@mepps: WIesz, ja to tłumaczyłem juz setki razy i nie chce mi się 101 bo i tak nie ma sensu a jedyne co zrobisz to zaczniesz mnie atakować jeżeli wytłumaczę że wygadujesz bzdury. Satoshi nie są numerowane. Kiedy wykonujesz tx to zostaje zniczone UTXO i tworzone są nowe UTXO. UTXO
Pobierz
źródło: comment_1645057405ohWpOrrLhcuA8mZJFz5ZMG.jpg
@Opposition_Fuhrer: Ale nawet jeżeli nie możesz wyśledzić transakcji na Lightning, to czy będą mogli oni spieniężyć środki? Zwłaszcza, że kwota nie jest mała, a to rodzi kolejne problemy.

Ostatnio złapali osoby stojące za hackiem bitfinex, a ty twierdzisz, że kierowcy ciężarówek w Kanadzie lepiej sobie poradzą z upłynnieniem środków?
Zwłaszcza biorąc pod uwagę, że służby nie muszą nikogo szukać, bo dysponują już wystarczającą ilością danych.