Wpis z mikrobloga

Czy da się gdziekolwiek odsłuchać słuchawki AirPods Max? Znalazłem jedynie jedną wypożyczalnię w Wawie, ale chcą 1850zł kaucji, a nie znam firmy i nie ufam.

Ogólnie szukam słuchawek over-ear i przede wszystkim zależy mi na wygodzie, bo noszę często nawet po 6h+ dziennie. Sprawdzałem już trochę różnych modeli, ale na razie jedynie co by mi się sprawdziło to otwarte Sennheiser, ale otwarte odpadają. Słyszałem, że te Maxy wielu osobom na tyle pasują, że mogą nosić cały dzień, stąd moje zainteresowanie.

#airpods #apple #airpodsmax #sluchawki opcjonalnie: #slask
GzS - Czy da się gdziekolwiek odsłuchać słuchawki AirPods Max? Znalazłem jedynie jedn...

źródło: comment_1645033075iLWRD4ahWQudEhuoKo519t.jpg

Pobierz
  • 23
@GzS: nie wiem gdzie te Maxy można przymierzyć, ale jeśli zależy Ci na wygodzie to polecam Sony WH-1000XM4. Są tak wygodne, że nie mam słów po prostu, mogę w nich cały dzień być i zapominam że mam je na uszach. No i mają rewelacyjne ANC.
Wiem że były to przymierzenia np. w Sony center w Klifie przy Okopowej.
@advert: Kurcze właśnie sprawdzałem już te Sony WH-1000XM4 przy dwóch różnych okazjach, ale po ok. 10 minutach wydaje mi się, że nie dałbym rady w nich długo siedzieć. Kojarzy mi się, że czułem w nich jakby za duże ciśnienie i że powoli zaczynają mnie "grzać".
@GzS: Miałem sony mam maxy i bose i powiem tak Max >> Bose >>> Sony. Chyba ze uwielbiasz mega podbity bas to wtedy soniaki wejdą dobrze.
Jesli chodzi o wygodę to są zdecydowanie mniej wygodne niż bosze ale wedlug mnie bardziej niz sony szczegolnie jesli masz "duze" uszy
@GzS: o proszę, to zaskoczenie, ja absolutnie dyskomfortu nie odczuwam. używam na zmianę z Sennheiserami HD 450BT i Sony zdecydowanie na korzyść. Bose QC35 też próbowałem i fakt, wygodne, ale Sony u mnie prowadzą.
@GzS a Huawei free buds studio ? Podobnie noszę po 6 h dziennie i sprawują się super :) ANC mają , wyciszają bardzo dobrze, tryb z słyszeniem otoczenia też super. Z mikrofonem nigdy problemu nie mam, łącza się i z kompem i z telefonem i przełączają sprawnie. Naprawdę dobre słuchawki a dużo tańsze
Miałem sony mam maxy i bose i powiem tak Max >> Bose >>> Sony. Chyba ze uwielbiasz mega podbity bas to wtedy soniaki wejdą dobrze. Jesli chodzi o wygodę to są zdecydowanie mniej wygodne niż bosze ale wedlug mnie bardziej niz sony szczegolnie jesli masz "duze" uszy


@wojna_informacyjna: Właśnie z Sony kojarzę, że ten bas był mocno przesaturowany i nie leżał mi do końca. Jak porównujesz "Max >> Bose >>> Sony",