Wpis z mikrobloga

Korzysta ktoś ze słuchawek od Sony tych 3D Pulse na #ps5 ? Polecanko ogólnie czy nie ? Jestem ciekaw jak w grach pod PS5 się to sprawdza. Nie ukrywam że brałbym ze względu na nowego Horizona, dźwięki maszyn z jedynki były zajebiste.
  • 8
  • Odpowiedz
@pjestem: W odróżnieniu od PS4, w PS5 chip od dźwięku 3D jest w konsoli a nie w słuchawkach. Stąd dźwięk 3D będzie jak podepniesz dowolne słuchawki. Ja używam Arctisów 1 i polecam, w Pulsy ze względu na złe opinie bym się nie pchał
  • Odpowiedz
  • 0
@Celinka95: O i to jest ciekawe z tym dźwiękiem z konsoli. Dzięki miras, wezme to pod uwagę. Mam możliwość kupna za 350 zł, brane w listopadzie ale skoro tak szybko są wystawione to może i faktycznie nie warte swojej ceny
  • Odpowiedz
  • 0
@Celinka95: A myślisz ze zwykłe airpodsy da się podłączyć do PS5 jako akcesoria bluetooth i też 3D dźwięk będzie? Do tej pory w PS4 podpinałem podsy tylko do telewizora a nie konsoli ( bo chyba nawet nie było takiej opcji )
  • Odpowiedz
@pjestem: Do konsoli musi być dongle lub kabel. Wydaje mi się że jak podepniesz do TV to słuchawki będą widziane przez konsolę jako głośniki i nie będzie dźwięku 3D, ale mogę się mylić.
  • Odpowiedz
@Celinka95: Przy okazji zapytam, może się orientujesz. Kupiłem sobie słuchawy soundcore q30 i chciałbym je podłączyć do ps5 bezprzewodowo. Wystarczy że kupie pierwszego lepszego dongla z neta czy musi to być jakiś specjalny?
  • Odpowiedz