Wpis z mikrobloga

@teusz88: mam drugie konto na trading212, spoko apka interfejs też okej. Teraz będę przenosił się z xtb na ibkr, ale to jeszcze muszę dokładnie ogarnąć jak z opłatami.
mam drugie konto na trading212, spoko apka interfejs też okej. Teraz będę przenosił się z xtb na ibkr, ale to jeszcze muszę dokładnie ogarnąć jak z opłatami.


@DKMIP: daj znać, jak ogarniesz, bo też mnie to interesuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@DKMIP: @Kuklak:
Dostałem odpowiedź z XTB na temat rozliczeń transakcji zagranicznych:

Dzień dobry w PIT-8C nie są uwzględnione transakcje zagraniczne będą dodane w dodatkowym zestawieniu, które oczywiście Pan otrzyma. Przesyłam teraz podręcznik, który dla Państwa przygotowaliśmy w celu wyjaśnienia rozliczeń PIT
@Reepo: dzięki
(°°
28 stron poradnika, to ja dziękuję. Przerzucę cyferki z arkusza od XTB. A od nowego roku poszukam sposobu, żeby zniknąć z radaru Vateusza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kuklak: jak na moje chińskie oko to xtb nie tylko nie wystawia nam pit'a ale i nie wysyła go do kis. jak wygrasz miliony i będziesz szalał to pewnie będzie kwas ale przy małych kwotach gdybyś "zapomniał" tego zgłosić to kis sie także nie dowie
jak na moje chińskie oko to xtb nie tylko nie wystawia nam pit'a ale i nie wysyła go do kis. jak wygrasz miliony i będziesz szalał to pewnie będzie kwas ale przy małych kwotach gdybyś "zapomniał" tego zgłosić to kis sie także nie dowie


@thepjoter: Mówisz o tych danych z arkusza? Pewnie nie wysyła, ale tam akurat mam 200 zł straty.
Problem jest taki, że jak się US zapyta XTB, to