Wpis z mikrobloga

Witam.
Znacie jakieś serwery zamiast #exsite24 i #oxycloud bo wiadomo że raczej nie wrócą, bo na #oxycloud miałem konto premium a już nie mogę się zalogować, chodzi mi o to żeby pobrać plik lub film 4k co ma rozmiar np. około 50 gb, bo na większości np. jak #rapideo jest przeważnie limit dzienny 20 gb lub mniej.
Jak działało #exsite24 z #oxycloud to pobieranie było bez limitów np. film 4k co miał rozmiar np. 50 gb to pobrałem bez problemu w ten sam dzień.
Z Góry dzięki za odpowiedz!
#exsite24
  • 5
@Lilac: Kolega pytał, aby nie było limitów, a na stronie pisze, co kolega podał:
Po zakupie oraz codziennie o północy na Twoje konto wpływa 20GB Limitu Premium do wykorzystania na pobieranie.
Niewykorzystany transfer przechodzi na kolejny dzień i kumuluje sie do maksymalnie 60GB!
@lukas909: na darkw czasem wrzucają na jakieś darmowe. Darkw póki co też nie działa, jakaś awaria, tak samo jak nie działa vorek i rapidu.

Bez limitu to raczej zostają torrenty albo p2m - strona haszkod (kropkę i pl sobie dopisz bo jakbym wpisał adres to wiadomość nie przejdzie)