Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Poinformowany1337:

@Misticmac: zrobiłem update wersji na XONE S, nadal chodzi #!$%@?. Stare błędy połatane, nowe glitche graficzne dodane. Fajna historia, warto ograć, ale szkoda strzępić ryja na wykonanie.


Ziom niestety ale czego oczekujesz od 10-letniego gównosprzętu od którego szybszy jest dziś smartfon xiaomi za 500zł? xD
  • Odpowiedz
@dioxxx @powaznyczlowiek: Sztywny w swojej recenzji bardzo dobrze pochylił się nad tym tematem.

Ogólnie kupując grę na konsolę, liczysz na to że ta gra będzie działać i wyglądać na niej całkiem normalnie - i że nie będziesz się musiał niczym przejmować, aby tą grę uruchomić.

Zresztą nie gadajcie że te konsole są ch*ja warte, bo wystarczy chociażby spojrzeć na The Last of Us 2, aby zobaczyć co byli w
TheJaster - @dioxxx @powaznyczlowiek: Sztywny w swojej recenzji bardzo dobrze pochyli...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
jeśli wydaje się grę na daną konsole to należy się spodziewać komentarzy jej posiadaczy


@powaznyczlowiek: Jak najbardziej, i nie bronię tu w żadnym wypadku niekompetencji cedepu, ale jednak trzeba spojrzeć prawdzie w oczy. XoneS to sprzęt już bardzo stary i oczekiwanie od obecnych singlowych produkcji AAA działania powyżej 1080p30fps to szaleństwo. Digital Foundry pokazuje skalowanie na XoneS spadające do poziomu 500p w niektórych grach, absurd.

Z resztą pomijając przedpotopową wydajność
  • Odpowiedz
@galaktyczny_pingwin: no tak, ale nawet jeśli #!$%@? to powinno chodzić stabilnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) a jeśli nie są w stanie tego nawet zapewnić to zwyczajnie powinni nie wydawać na PS4/XoneS i ogólnie na za słabe urządzenia. No ale są pazerni i właśnie dlatego należy się im krytyka
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@powaznyczlowiek: Uważam dokładnie tak samo, ale niestety jedynym realnym remedium na godne pogranie w cybergnoja jest dobry sprzęt.

A grę warto przejść, bo to naprawdę dobra produkcja. Mówię to jako ktoś kto hejtował cymbergaja i cedepów od premiery z czystą pasją( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Jak ktoś próbował w to grać na tosterze to nie pograł. Przeszedłem tą grę zaraz po premierze, jeszcze przed jakimkolwiek patchem i może z trzy razy mi się scrashowala i wyłączyła w tym czasie. Nie zrobiłem tez jednej misji pobocznej, bo pewna szmata leżała na ulicy zabita i nie dało się już wejść w żadną interakcje
  • Odpowiedz