Wpis z mikrobloga

Cześć,

Jest ktoś bardziej obyty z sezonami? Zacząłem grać w bdo kilka dni temu. Pooglądałem trochę filmów i coś tam kumam ale wciąż dużo rzeczy to czarna magia. Obecnie mam Tuvalę na TRI (prócz akcesoriów ale to na koniec zostawiam) i sporo materiałów do upgrade. Problem w tym, że tych instrukcji filmowych trochę nie rozumiem a nie chcę sprawy skiepścić.

Czy ktoś kumaty chciałby za kilka dni jak jeszcze dozbieram itemów i wbiję z zadań 61 (59 here) na przykładzie mojej postaci powiedzieć jak ulepszyć set do chociażby TET przed końcem sezonu?

Oczywiście przeleię hajsik na flaszkę czy tam kwiaty w zalezności od płci.
#blackdesert #blackdesertonline
  • 9
@uncross89:
Polecam poradnik do lvlowania tego chłopa - https://www.youtube.com/watch?v=eoQFRaGw46M
oszczędzisz dużo czasu, pamiętaj tylko o założeniu chenga tome. 61 poziom wbijasz questami (teraz na 60.99 warto użyć przedmiotu od fughara, który przed 61 lvlem daje dużo więcej expa niż po 61)

Co do ulepszania przedmiotów dla POCZĄTKUJĄCEGO (podkreślam żeby mnie nikt nie pogryzł):
PRI -> DUO wbijasz jakimś minimalnym fail stackiem pokroju 10, przeważnie dają je za darmo w hurtowych ilościach
@basalyk44: Dziękuję za obszerny wpis i sporą ilość informacji. Ekwipunek zrobiłem na TET. Pozbieram materiały i spróbuję zrobić PEN (broń już mam bo kamyka użyłem). O jakim przedmiocie od fughara mówisz? Wlasnie też zrobiłem questline na chenga tome.
@uncross89: fughar daje jakiś sezonowy item, który użyty na 60.99 daje bodajże 61,15 lvl

W opisie ma coś o sporej ilości experience, a dostaje się go chyba za zabicie 3000 mobów albo coś w ten deseń.

Na 61 lvlu to 15% zajmuje kilka h grindu więc warto. Poczytaj też o fughar timepiece - skopiuje ci progres postaci na inną (stracisz dostęp do sezonu na aktualnej, dlatego zrób to pod koniec jak
@uncross89: to jest nowy quest [Season] To Greater Heights!, który dodali w tym sezonie. Możesz go zacząć, gdy masz 60lvl i porozmawiasz z Black Spirit. Musisz zabić 5000 mobów i dostaniesz za to Fughar's Precious Necklace. Idziesz z tym do Fughara i dostajesz exp. I tutaj jest trik o którym @basalyk44 pisze. Na 60lvl da ci 30%, na 61 3.8%, ale jak użyjesz go mając 60.99lvl to skończysz z 61.15lvl.
@basalyk44: @aRth: Dzieki wielkie, skorzystam. Na razie boksuję się z zadaniami w Caphelionie żeby ten 60 wbić. Przy okazji trochę się dziś zaparłem i oto efekty (zdjęcie). Slyszalem, że Tuvala na PEN zmieni się w Boss gear na TET po sezonie. A co s akcesoriami? Ich raczej nie ulepszę ze względu na brak fail stacków. Pocieszam się tym, że dostanę pierścień i kolczyk za wbicie 60 i 61 poziomu.

Znowu
uncross89 - @basalyk44: @aRth: Dzieki wielkie, skorzystam. Na razie boksuję się z zad...

źródło: comment_1645037810Y1g3NXlyZRsziI8NNnBOdK.jpg

Pobierz
@uncross89: grasz na konsoli czy na pc z padem? Konsole są trochę do tyłu z zawartością, więc mogą być jakieś różnice. Co do zbroi i broni są 2 opcje:
1. Boss Gear Exchange Coupon - po zakończeniu sezonu dostaniesz 1 taki kupon. Zależnie od slotu dostajesz TET Giath Helmet, Dim Tree Armor, Muskan Shoes, Bheg Gloves, Kzarka, Dandelion i Kutum. Ten Tet boss który dostaniesz nie może zostać sprzedany na markecie,
@aRth: Super. Właśnie takiej informacji potrzebowałem. Gram na konsoli niestety ale jestem dobrej wiary, że wszystko pójdzie dobrze. Czyli jak dobrze rozumiem - skoro to moja pierwsza postać to cały gear, który zrobiłem na PEN będę mógł wymienić na bossowy? Wcześniej tego nie robiłem i właśnie na tym mi zależało bo ze względu na sezon całkiem przyzwoita postać mi wyszła. Wcześniej jak grałem poza sezonem to dużo gorzej się to potoczyło