Wpis z mikrobloga

Wczoraj wypilismy 1l na 3 bushmillsa z lidla. Niby niewiele, ale dzis czuje sie strasznie. Nigdy nie miałem takiego bólu głowy, ktory na dodatek mimo wziecia juz drugiej tabletki nie chce ustapic. Kreci mi sie tez w glowie. Chyba najgorszy kac od niepamietnych czasow po zwyklym 0,3 w----y. Myliscie ze z tą w----y było cos nie tak?
#w----y #a-----l #kac
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MordechajGajusz: podpisuje sie pod tym nigdy wiecej tego syfu. Minelo juz prawie 19 godzin od skonczenia picia a ja mam dalej mdlosci, zawroty głowy i głowa dalej mi po prostu pęka. Nie daje juz rady psychicznie i fizycznie, najgorszy kac w zyciu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@czc007: a ja odbiję, że po Bushu akurat mam dobre wspomnienia tak samo jak po Jimie. Generalnie w tym przedziale cenowym wolę irlandzkie/burbony, a kac wg mnie to loteria. Następnym razem jedz więcej tłustego podczas bibki i będzie lepiej.
  • Odpowiedz
@vinmcqueen: no ale zobacz na ilosc 0,3 to nie jakis kosmos przeciez, zeby tak cie sponiewieralo. Mam wrazenie ze butla litrowa ma po prostu znacznie nizsza jakosc samego napitku niz 0,7.

Tez po bushu nigdy nic mi nie bylo, az do dzis. Kac wreszcie ustapil, ale dopiero kolo 19, co jest wynikiem jakby nie patrzec tragicznym. Wczesniej bol glowy byl straszny, zistala tylko sennosc i zmeczenie
  • Odpowiedz