Wpis z mikrobloga

@ondraszek: Taa ale w 8 dobie możesz zrobić test antygenowy albo PCR i ci ją skrócą ja przed chwilą dostałem takiego sms ale i tak mam ostatni dzień izolacji.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MxS89: też dostałem ten SMS
Sanepid, a raczej jego konsultant twierdzi że nie mogę wyjść go zrobić a konsultant z ministerstwa twierdzi że mogę :D
  • Odpowiedz
@ondraszek: To zadzwoń sobie do lekarza i Ci pozwoli wyjść. Oni mogą kierować bezpośrednio na test, a ze skierowaniem możesz wyjść. Ciężko to ogarnąć( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wesoly_duszek: bo dzisiaj wynik ;)
@MxS89: już mam umówione przez przychodnie, niby lekarza nie trzeba w to mieszać.
A teraz dostałem SMS by skontaktowac się z lekarzem rodzinnym w sprawie czasu trwania izolacji
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@selectGwiazdkaFromTabelka: sanepid ale jak się dowiedziałem z ministerstwa to ich należy się słuchać, ministerstwo jest nadrzędne.
@MxS89: teraz już nie wiaodmo, dopiero wychodza informacje do sanepidow i lekarzy z ministerstwa.
Mogę zrobić test jutro, w 8 dniu ale nie waidomo co gdy wyjdzie pozytywny.... :D nie jest jeszcze sprecyzowane.
  • Odpowiedz
@ondraszek: Jak wyjdzie pozytywny to pewnie kolejne 7 dni izolacji z możliwością testowania po 5 dniach. Tak mi się wydaje( ͡° ͜ʖ ͡°) Dlatego ja na test nie idę, bo nie chce już mi się siedzieć w domu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MxS89: siedzisz w domu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No właśnie, ryzyko jest. A sanepid widzę by wszystkich #!$%@? i pozamykał, lekarze podobnie, krzyk wrzask gdzie robaku chcesz się ruszać. Infolinia ministerstwa za to bardzo miła i pomocna.
  • Odpowiedz
@ondraszek: właśnie długo zajęło, żeby wynik testu dotarł na IKP - ja go miałam ze strony laboratorium już o 22, a dopiero dziś po 16 się pojawił na koncie. dalej informację o izolacji mam tylko na koncie, żadnego smsa/telefonu xd
  • Odpowiedz