Wpis z mikrobloga

W domu są trzy osoby dorosłe z dodatnim wynikiem na covid. Jest jeszcze moja córka,która ma wynik negatywny (odebrany dzisiaj). Dzwonię do sanepidu,dopytać się czy na koniec kwarantanny młoda będzie mieć powtarzane testy. Baba mówi że nie XD No to się pytam,to skąd będzie wiadomo czy młoda w międzyczasie się nie zarazila,a baba na to że nie będzie wiadomo XDXDXD Czyli na dobrą sprawę,po skończeniu kwarantanny mogę całkiem legalnie puścić dziecko do szkoły,ze świadomością że może rozsiewać zarazki XD
#kwarantanna #heheszki #koronawirus ##!$%@?
  • 5
  • Odpowiedz
@Przydupaska:

nowa w internetach?

był czas gdy wszyscy już doskonale wiedzieli że szczepieni się zarażają i zarażają innych a nie lądowali na kwarantannie mimo pozytywa u domownika... mogli chodzić do pracy/szkoły/urzędu i roznosić...
dla twojego bezpieczeństwa XD

ten cały cyrk z kwarantannami nie ma nic wspólnego z dbaniem o powstrzymanie wirusa.
  • Odpowiedz
@Przydupaska: Z kolei znajomemu, pani lekarz proponowała, że wpiszą jego synowi covid, bo na pewno zachoruje w ciągu kilku najbliższych dni. Covida złapała tylko jego żona. Obi obaj mieli wynik negatywny. ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Młoda już ze 4 razy,bo miała kontakt w szkole


@Przydupaska:
moje dzieciaki tez po kilka razy

z tym że nieszczepione dzieci lądowały na kwarantannach po kontakcie z szczepionym nauczycielem!

i teraz inni szczepieni nauczyciele nie lądowali na kwarantannach mimo kontaku z tym zarażonym, dalej przychodzili do pracy, potem się testowlai i wysyłali następne klasy na kwarantanny ale nauczycieli nie XD

całe szkoły tak załatwiali...

cyrk na kółkach
  • Odpowiedz