Wpis z mikrobloga

@Dziki_Bigos: yebać empik, trzeba było od razu elegancko w RTV, teraz to już wszędzie za późno, to trzeba przez steama ( ͡° ʖ̯ ͡°)
chociaż preload będzie można dzisiaj odpalić
  • Odpowiedz
@VGT: dobra, to idzie od razu buy na steamie i zaciągam. Pewnie o 10/11 odpalę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
tylko teraz ogry czy niepodzielny na start xd
  • Odpowiedz
@Dziki_Bigos: Właśnie status zamówienia zmienił się na wysyłka. :) Tak więc @marv0oo: z Empikiem dziś byś sobie nie pograł. ;)

Co najlepsze, teraz mail właśnie poinformował, że dotrze w 1-2 dni robocze. W ekstremalnym scenariuszu to jeszcze się skończy tym, że w punkcie będzie w poniedziałek, choć podejrzewam, że logistykę do punktów mają na tyle ogarniętą, że ta większa liczba to bardziej dupochron. Jutro się przekonam.
VGT - @Dziki_Bigos: Właśnie status zamówienia zmienił się na wysyłka. :) Tak więc @ma...

źródło: comment_1645126274C4fFrnJRH0H2nwWcC3qhCv.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@NieBojeSieMinusow: Z inPostem to zdarzało mi się, że paczka i przed 22 potrafiła czasem w końcu wejść do paczkomatu, więc jeszcze jest może nadzieja. Ale rzeczywiście też od czasu do czasu potrafi przejeździć cały dzień z kurierem i ostatecznie do skrzynki trafić dopiero następnego dnia.

Dlatego jeden z feature'ów, jaki mi się u nich marzy, to jakiś wgląd w obłożenie paczkomatów. Żebym mógł np. coś ważnego zamówić nieco dalej od
  • Odpowiedz
@Dziki_Bigos: O! To nawet z tym Euro nie wyszło. A wydawało się wczoraj, że uratowało sytuację. Ile to się trzeba nakombinować jak chce się mieć ładne pudełko na półce i cyfrowy zakup wtedy odpada. :)
  • Odpowiedz
@VGT: Puste steelbooki chodzą po 15-20 złota na Allegro/olx
Ostatnio za 15 zł dorwałem steelbook TW: Thrones of britannia razem z płytami, nie otwartymi kartami postaci i tymi wszystkimi dodatkami (jakaś mapa/plakat)
  • Odpowiedz
Ja zacząłem dość standardowo, czyli Kislev jako Caryca Katarzyna. Póki co najbardziej razi mnie problem z zachowaniem AI podczas bitwy o mniejsze osady bez murów. Wrogowie są totalnie bezradni, moja lodowa gwardia wycina wrogów w pień a tamci stoją i czekają na swe przeznaczenie bezradnie. No i te szczeliny chaosu powinny się otwierać ciut później, kiedy pierwszy raz się pojawiły to ja dopiero kończyłem ogarniać cały Oblast a inne frakcje bez problemu
  • Odpowiedz
@Hisaishi: Te proponowane frakcje jako pierwsza kampania to żart
Kislev - miałem podobny scenariusz
Plus zamykanie tych szczelin to jak ta festynowa gra w whack-a-mole
Do tego z każdej strony ktoś chce ci spuścić #!$%@?
Grałem chwile Chaos Undivided: rada, nie zajmuj Bay of Blades zgodnie z misją
W ciągu dosłownie 10 tur przypłyną leśne elfy spuścić ci #!$%@? fullstack armia której nie pokonasz podstawowymi
  • Odpowiedz
@Dziki_Bigos: Ja nabrałem doświadczenia Carycą i zacząłem kampanię od nowa, teraz idzie już dużo lepiej, tylko musiałem zrobić blitzkrieg na wschodni oblast i zająć całość dosłownie w kilka tur. Szczeliny tym razem wyglądają tak, że za pierwszą falą wbiłem się do labiryntu Tzeentcha i po 2 turach mnie z niej wykopało bo kto inny (któryś z chaośników) zdobył duszę, a teraz lecę do pałacu Slaanesha i jestem już prawie przy
  • Odpowiedz