Wpis z mikrobloga

#snowboard #slask jestem początkujacy i szukam dla siebie gogli na snowboard, polecacie jakieś do 300 zł? Teraz chyba są promocje, więc warto zaopatrzyć sie aby były na przyszły sezon. Na co zwrócić uwagę albo do jakiego sklepu pojechać aby nie wydać 1000 zł jak na przykład w Kosmos Sklepie w Katowicach
  • 18
@MrFrost: Jeżeli chcesz wydać tylko 300 zeta na gogle to bierz pod uwagę kolor szyby, która będzie uniwersalna do większości warunków (pochmurne i słoneczne dni). Szukaj w odcieniach pomarańczowego. Im ciemniejsze gogle kupisz tym będziesz miał słabszą widoczność w słabych warunkach (a w polsce więszkość takich dni). Jeżeli kupisz zbyt jasne gogle (jasne żółte lub jasne różowe) to w przypadku pełnego słońca będzie Ci waliło po gałach. Możesz spróbować poszukać gdzieś
@MrFrost: a ja ice-q calym serduszkiem polece. Tanie, zero problemow z parowaniem, dobra widoczność i dopoki nie jezdzisz tak, ze prismy cos zmieniaja w Twojej jezdzie, to w zupełności wystarczające
@MrFrost: wygladaja spoko. Ja mam davos 3 + szkla s0, s1 i s3, i jest absolutny sztos w tej cenie. Przy czym s4 to jest na naprawde konkretne słońce - bardziej alpy niż białka. Na allegro byl zazwyczaj spory wybór
@MrFrost: Fotochrom jest ok, ale są genialne bo nue udało mi się och zaparować. I rozwiązuje Ci problem zmiennych warunków. Polską mgłę i Alpejską lampę przejeździłem tak samo komfortowo.