Wpis z mikrobloga

Basta. #!$%@? was. Kolejnego meczu już nie obejrzę. Miarka się przebrała. Na ten moment przestaje kibicować temu klubowi, bo to nie ma sensu. Te #!$%@? nazywające się piłkarzami nie mają do mnie i do innych kibiców szacunku to po co mam oglądać i ich wspierać.
#legia
  • 13
@Dorhak: To raczej ty nie okazujesz szacunku do klubu więc nie szczekaj tak. Piłkarze, tudzież kopacze czy wkłady, przychodzą i odchodzą - kibice trwają zawsze. Mnie też ta sytuacja rozwala delikatnie mówiąc a co więcej, nie mogę jej pojąć niczym fizyki kwantowej ale na tygodniu znów się będę trząsł za eLkę.
@rtfgrserdfvcfgg Ja odpowiadam tym samym czyli brakiem szacunku. Nie mów mi że ten mecz nie był do wygrania albo przynajmniej dobrego zaprezentowania się. Zagrali pazdzierz gorszy niż w którymkolwiek meczu poprzedniej rundy co oznacza że nic się nie zmieniło. Przebolalem cała jesień ale teraz mówię pass. Jak wyjdą ze strefy spadkowej to się zastanowię ale na ten moment przestaje ich oglądać i im kibicować.
@slapdash Wierny byłem po każdej porażce w rundzie jesiennej bo miałem nadzieję że karta się odwróci i zaczną wygrywać ale po tym co dzisiaj zobaczyłem to te wiarę straciłem.
@Dorhak: Jasne że był, nawet musiał być! Zgadzam się że, nie idzie tego pojąć jak można tak zepsuć drużynę, każdą, już nawet #!$%@?ąc od Legii. To wygląda jak tani scenariusz z filmu cklasy. Brakuje jeszcze przemowy motywującej czarnego i marszu po tytuł. Tylko że to się już nie uda. Zgadzam się z tym że ten zagraniczny szrot nie jest do grania nawet w b-klasie a co dopiero w zespole tej miary
@rtfgrserdfvcfgg Ale nawet żeby grali ciągle ci sami padliniarze to nie. Trzeba każdego kto gra chociaż odrobinę lepiej niż reszta sprzedać od razu, nie ważne ile kto wyłoży. Ale i to bym przebolal gdyby ściągano za te pieniądze kogoś na zastępstwo ale i to się nie dzieje. Klub jest na dnie począwszy od gry pierwszego zespołu a kończąc na zarządzaniu.