Wpis z mikrobloga

Czy jak w dzień chce mu się pić to też ma sobie badać cukier? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@vateras131: tak, jak dzień w dzień sie chce pić to warto zbadać sobie cukier, u mnie tak sie wlasnie okazała cukrzyca ( ͡° ͜ʖ ͡°) a jeśli wszystko jest wporządku, to po prostu powietrze i warto zainwestować sobie w nawilżacz powietrza
  • Odpowiedz
Czy jak w dzień chce mu się pić to też ma sobie badać cukier? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@vateras131: Wow czyli wszystkim którym chce sie pić wode w nocy odradzasz badanie cukru bo jestes wykopowym ekspertem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przecież powietrze może być suche albo mogą spac z otwartymi ustami albo merkury moze być w retrodegradacji.

Badanie kosztuje grosze i zajmuje
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Filip69: no właśnie nie. O 5 się normalnie wstaje, od 6 człowiek pracuje, dzięki czemu o 8 są już 2h pracy zrobione i coś już pchnięte fo przodu, albo chociaż załatwiony dojazd na miejsce.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Testuje_Toster: zbyt suche powietrze w sypialni, kup sobie czujnik

Ja miałem 33% i było podobnie, kupiłem sobie nawilżacz ewaporacyjny, włączam na max przed snem, dobija mi do 48% i jest git
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
A tam #!$%@?. Jak idziecie spać o 22 to wiadomo że o 5 rano będzie się wam chciało pić żeby nawodnić organizm. No chyba że możecie 7 godzin bez żadnego płynu wytrzymać. Organizm się cudownie nie hibernuje.
  • Odpowiedz
@widme:
No właśnie wykopowi eksperci mam wrażenie, że za każdym razem jak ktoś wstawi tego mema to od razu diagnozują cukrzycę. Cukier warto i trzeba regularnie badać ale tak to już jest z człowiekiem, że czasami dopada go pragnienie i musi wtedy się napić. Zwłaszcza w sezonie grzewczym jak powietrze jest suche.
  • Odpowiedz