Wpis z mikrobloga

#gry #fallout4 #fallout
Pomóżcie bo jestem upośledzony chyba XD zrobiłem sobie w falloucie małą linie przetwarzania, i elegancko podłączone do komputerka, działa jak marzenie. Później uznałem, że nie chcę mieć bazy w sanktuarium, to przeniosłem się gdzieś indziej, i tu już ten sam układ nie działa. Stawiam taką samą linię, podłączam do komputera, i komputer zacina się na inicjalizacji. Nie działa ani podłączenie kompa do maszyny, maszyny do kompa przez pylon, no i w sumie żadne basic bajery nie działają. Jak rozwiązać ten problem?
  • 7
  • Odpowiedz
@Biszkopcik: mam tą rozdrabniarkę, co wrzucasz itemki i dostajesz surowiec połączony z magazynem tylko, nie trzeba aż tak dużo komponentów do tego. jeżeli chodzi o zlą stronę to wszystko jest dobrze, bo maszyneria działa, tylko że wypluwa po jednym itemku, to już szybciej by było jakbym wywalił na ziemię wszystko, i ręcznie przetworzył
  • Odpowiedz
@zacky: Ja tak robiłem xD. Wyrzucałem na ziemię.

Tak pyzatym jak wrzucasz na warsztat całe itemki, a potem budując czegoś Ci braknie to gra i tak zniszczy dany przedmiot sama, żeby pozyskać komponenty.
  • Odpowiedz