Wpis z mikrobloga

To, jak Rockstar zrobił świat w tej grze, to przechodzi ludzkie pojęcie. Nie chodzi tylko o to, że przeogromny. Przede wszystkim jest mega zróżnicowany i żyjący. Te wszystkie smaczki, różne domostwa, obozy, napotykani ludzie - nawet sobie nie jestem w stanie wyobrazić jak gigantycznej pracy wymagało, żeby to wszystko stworzyć. Każde spotkanie jest wyjątkowe, większość miejsc ma jakiś swój indywidualny charakter.

A jakby jeszcze było mało, twórcy postanowili że dodadzą prawie całą mapę pierwszej części do i tak ogromnej już mapy świata. Nie wyobrażam sobie innego powodu, dla którego mieliby to zrobić, niż flexowanie się xD Nie ma tam przecież żadnych istotnych misji, epilog spokojnie mógłby się odbyć na dotychczasowych terenach.

Byłem sceptycznie nastawiony do tej gry na początku, ale im dłużej grałem tym większe wrażenie na mnie zrobiła.


#rdr2 #gry #ps4
advert - To, jak Rockstar zrobił świat w tej grze, to przechodzi ludzkie pojęcie. Nie...

źródło: comment_1644692837sdHWuQFvbFPaoQyGlNGNM8.jpg

Pobierz
  • 12
@blebnik: widziałem w creditsach, że w sumie każdy, najmniejszy aspekt gry miał swój osobny team. inny od obozów, inny od miast, inny od wody, gangów, epizodycznych NPCów, no hardcore.
swoją drogą od strony zawodowej mnie bardzo ciekawi jak zarządza się takim gigantycznym projektem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@okoliczny_ananas: Szkoda ze obecnie to już nie ten sam rockstar co jeszcze 10 lat temu bo teraz take two narzuca im korporacyjne standardy.Najwazniejszy jest pieniądz a współcześnie ludzie obrażają się o wszystko więc firma chce uniknąć zrażenia pewnej części odbiorców do gry z której chcą doić pitos przez następne 10 lat