Wpis z mikrobloga

Jako, że @Aokx, miłośnik wysmiewania samobójstw, postanowił się pobawić w komunistę i dodać mnie na czarnoliste, to odpowiem tu:

Fakty sa takie ze ogromny procent post-op transow konczy swoj zywot.


@crahn: Fakty są takie, że dzieje się to z powodu stygmatyzacji i odrzucenia, a nie bycia transplciowym. Udowodnilem to linkiem do badania, już je widziałeś.

Wiecej nie mam w temacie do dodania a ty dalej brnij w patologiczne bronienie tego sekciarstwa.


Ale to Ty wpadłes w sekciarstwo, bo atakujesz ludzi dlatego, że podejmują leczenie dysforii płciowej. Jak ktoś chce leczyć depresję, to też go nazwiesz sekciarzem?

#bekazprawactwa #bekazpodludzi #neuropa #lgbt #patologiazewsi #trans
  • 6
  • Odpowiedz
@crahn: Ale to Ty przecież do tego prowokujesz, pisząc absolutne brednie na wykopie. Przecież nikt Ci nie każe szerzyć głupot, a wypadałoby żeby ktoś to naprostował.
  • Odpowiedz
@crahn: Napisałeś, że

Dobre dobre. Na pewno masz racje a nie jest tak, ze ktos z problemami osobistymi i psychicznymi nagle stwierdza, ze kurde te moje wszystkie problemy sa spowodowane PENISEM a ja bym chcial miec WAGINE i dlatego wlasnie teraz czuje sie kobieta. Jak odetne PENIS to moje problemy znikna, wszyscy zaczna mnie lubic, bede miec super zycie i kariere bo wszystkiemu winny jest PENIS. Nie moge sie doczekac operacji
  • Odpowiedz
dzieje się to z powodu stygmatyzacji i odrzucenia, a nie bycia transplciowym. Udowodnilem to linkiem do badania


@ziumbalapl: Tacy ludzie od wczesnego dzieciństwa mają ogromne problemy z samoakceptacją, zanim jeszcze spotka się osobiście z przejawami transfobii:

Symptoms of GD in children include preferences for opposite sex-typical toys, games, or activities; great dislike of their own genitalia (...)
  • Odpowiedz
Tacy ludzie od wczesnego dzieciństwa mają ogromne problemy z samoakceptacją, zanim jeszcze spotka się osobiście z przejawami transfobii:


@vrim: Kolejny argument za tym, by przejść tranzycję. W przypadku dzieci nawet tranzycja społeczna jest bardzo pomocna - daj znać jeśli chcesz dane na ten temat, gdzieś miałem, musiałbym poszukać.
  • Odpowiedz