Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zalesie #logikarozowychpaskow #zwiazki #tinder
Nie chcę wyjść na taką co cieszy się z cudzego nieszczęścia.
Ale mam rówieśniczkę ze studiów 33 lata.
Zrobiona na seks bombę.

Całe życie bez stałego partnera.
Partnerów seksualnych rocznie z 20.
Od 5 lat powtarza, że szuka jakiegoś bogatego, żeby zrobić go na dzieciaka.

Okej mogę to zrozumieć.
Ale nie mogę zrozumieć tego braku szacunku jej do siebie.
Bo koleżanka mówi, że jak typ jest dziany to robi wszystko żeby mu się spodobać.
W łóżku weźmie z buzi do ryja itp. - wiecie o co chodzi.

No i od pół roku jest z jakimś programistą co zarabia 50 tysięcy miesięcznie.
Ogólnie koleś dużo podróżuje, bo programuje z różnych zakątków świata
Za pół roku znajomości zabrał ją do USA/TENERYFA/INDIE

No i stwierdziła, że to jest ten i zrobi go na dziecko - chociaż miała też poprzednich, których chciała zrobić na dzieciaka ale się nie udało.
Między innymi piłkarz z jakiegoś polskiego "topowego" klubu i typek co ma sieć lokali weselnych.
Więc przebijała wszystkie gumki, skłamała że bierze tabletki i że ma pierścień.

Jest w ciąży a jej "bankomat" powiedział, że ma się wyskrobać.
A jak nie to nara.
On niema ochoty na zakładanie rodziny a jak będzie chciała alimenty to niech próbuje szczęścia.
Bo on w tym roku planuje wyprowadzić się do Maroka.

Nie chce życzyć źle koleżance, ale chciałbym żeby karma ją dosięgnęła
Za tą jawną chęć dorobienia się własną dupą, bo ona bogatego zrobi na dzieciaka.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #620662145137d8e1c297fe65
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 22
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Każdy orze jak może, a z tego opisu to wydaje się być interesującą bardzo kobietą.
Ty z kolei wydajesz się być zawistną bardzo osobą, która zazdrości urody i powodzenia bardziej atrakcyjnej koleżance.
Słabe bardzo z Twojej strony jest to, że zamiast skupić się na sobie i starać się dążyć do swojego szczęścia, to skupiasz się na czyimś, w dodatku jesteś fałszywa w stosunku do jak to określasz 'koleżanki'. Pomyśl
  • Odpowiedz
Ruda102: Mam wrażenie jakbyś opisywała dziewczynę o imieniu Klaudia.
Która studiowała z nami na UJ filologię angielską.
- Wiek się zgadza
- w tamtym roku wrzucała zdjęcia na fejsa jak była właśnie w stanach, na teneryfie i w indiach

I choć słabo ją znałam, to wiedziałam że "pół akademika" ją
  • Odpowiedz
@Jagoo: Są takie laski. Jakiś czas temu spotkałem się z normalną dziewczyną, która ma w znajomych taką, nawet się z nią widziała ostatnio. Obejrzałem jej profil i po prostu laska sztuczna jak ja pier...Pojechała chyba do Turcji zrobić sobie cycki, tyłek nie wiem czy nie także. O ustach nawet nie mówię, bo to wiadomo.
  • Odpowiedz