Wpis z mikrobloga

@TraszTok z lupą/trybori nie zrobiłeś? :(
Jak bd miała okazję spotkać się z bozdelem zapytaj go czemu do jego klubu kobiety mają wjazd za free a mężczyźni muszą płacić 30zl - równouprawnienie?
pierwsze co to "bez sensu" "już mi się nie podobasz" i takie tam


@roct: jakbyś nie potrafił czytać to po cytacie byś zrozumiał dlaczego stwierdziłem "no i już mi się nie podobasz". Puszbarber to zwykła atencyjna, #!$%@? parówa. Fajnie, że chłop sobie zaczyna coś robić, ale no #!$%@? XD Reklamuje się na wypoku i pierwszy wywiad, który wrzuca tu to jeszcze z tym przychlastem XD Szanujmy się, ale morda tego atencjusza
Chyba pomyliłeś freak gale z czymś innym...


@roct: co? Już mógłby zrobić wywiad z rafatusem, albo magicalem, ale pchanie na wykop mordy, która kojarzy się z tym, że: jest atencjuszem, wszystko na aferze zwalił na kamerzyste, aby się wybielić chciał jechać do domu dziecka XD, a ostatnio na konferencji wielkie pogodzenie z kamerzystą XD Typ sam w sobie jest żałosny, bardziej żałosny, niż rafatus srający do wiadra na showupie.

Chłop, który
@Majkel94 zrobiłem ale dopiero będzie wrzucony obszerny wywiad z ciekawym montażem z dwóch kamer żeby się lepiej oglądało. Zastanawiam się czy warto puszczać taki materiał z lepszym obrazkiem czy od razu prosty wywiad że ścianki.
Ale tak ogólnie to dzięki za te komentarze bo wyciągam z nich wnioski. Miniatury są nieco czasochłonne i sprawdzam czy ich robienie się opłaca. Algorytm YT zwiększa zasięgi jak widzi takie na pracowanie więc staram się dorzucić coś ekstra żeby się przebić. Chociaż jak są obrzydliwe to nie będę robić