Wpis z mikrobloga

@GacekNiebieski kolego, nie denerwuj się tak. Już Ci powiedzieli koledzy, że Amerykanie chcieli żeby to było widać. Wrzucenie tego filmu, polubienie, rozesłanie po internecie to wzmocnienie przekazu: Prezydent Biden mówi, a wojsko się przemieszcza. Ameryka przesuwa wojska z Niemiec na wschód. Żeby tego nie rozumieć to trzeba nie wiem, zafiksować się na jednym spojrzeniu i nie słuchać innych.
  • Odpowiedz
@GacekNiebieski: czytam takie brednie jak twoje, zejdź z tonu bo głupio teraz wyglądasz. ty serio sądzisz ze wojska nie mają podglądu z satelit? XD przecież oni mają takie kamery ze ci liczą pryszcze na twarzy, google maps jest dla pospólstwa i przy tym czym oni dysponują to jest jak wersja demo takiej satelity XD tak przy tobie to jestem #!$%@?ą alfą i omegą człowieku
  • Odpowiedz
@Frygus96: Czlowieku satelity to tylko jeden z elementow ukladanki. Myslisz ze jesli satelity sa takie za**biste i mozna tak na nich polegac to na kiego przy kazdej brygadzie w ruskim wojsku maja oddzial GRU? Bialy wywiad tez tako sobie ktos wymyslil i napisal o tym? Jest powod dla ktorego nie zobaczysz takich filmikow z ukrainy i to dobry. Przy danych wywiadowczych z rozpoznania satelitarnego trzeba sie troche napracowac. A tu
  • Odpowiedz
@GacekNiebieski: tak, polskie, amerykańskie albo niemieckie służby zaraz odjebią polaka bo nagrał sobie konwój XD błagam cie człowieku, co do towich wywodów na początku komentarza, to powiem jedno, nie ucz mnie jak działają satelity i wywiad, bo mnie nia śmiech bierze.
  • Odpowiedz
@Frygus96: Ja k*wa nie mowie ze satelity sa bezuzyteczne ale to tylko element. Nagrywanie ruchow wojsk to glupota, uzywanie social mediow przez w/w to tez glupota. Czeog nie rozumiesz? Owszem, da sie zlokalizowac skupisko wojsk z kosmosu, ale to zajmuje troche czasu. A tu baran jeden z drugim podaja informacje na tacy dla ruskiego wywiadu.
  • Odpowiedz
@GacekNiebieski: ale ty sądzisz że oni nie wiedzą o tym transporcie/nie wiedzieli wcześniej? XDDDD Przecież w samo wysłanie takiego transportu jest wkalkulowane to iż będzie on łatwy do namierzenia i oczywisty dla przeciwnika, no prosze cie o czym ty piszesz. I zwracam honor, czytałem z zainteresowaniem linki.
  • Odpowiedz
@GacekNiebieski: ale to nagranie nie ma totalnie znaczenia. przecież tam nie jednokrotnie z podjęciem jakiejkolwiek decyzji ruscy już to wiedzą, w drugą strone to samo. przecie armie mają podgląd z satelit niemalże na żywo co do centymetra, a jeśli nawet nie to mają inne srodki do śledzenia i na pewno wiedza o takim transporcie.
  • Odpowiedz
@Frygus96: Te moze i nie. Ale ktores bedzie mialo. Chodzi o wyrobienie nawykow obronnych u spoleczenstwa. Kiedys ktos wstawi jakis filmik w czasie wojny i na zgrupowanie taktyczne spadnie iskander. Z tym bandyckim panstwem trzeba walczyc na kazdy mozliwy sposob. A ja robie tyle ile moge. Moze ktos to przeczyta i nie bedzie nagrywal wojska i bedzie jeden film mniej
  • Odpowiedz