Wpis z mikrobloga

Kasjo się ciagle podnieca jaką to niesamowitą oprawe stworzyli, jedyną w swoim rodzaju... coś wam powiem. śledzę gale mma od lat, UFC, KSW również FEN. jak wiadomo twórcy i własciciele FEN to ci sami ludzie którzy tworza Prime. FEN od zawsze nieudolnie próbuje kopiować ksw.. we wszystkim.. oprawy, trailery, ksw zrobiło ważenie z rockowym zespołem live to fen też zaprosił jakiś szarpidrutow którzy chyba pierwszy raz instrumenty mieli w rękach. wszystko w tej federacji wygląda jak tania chińska podróbka.. grafiki, plakaty.. od razu widać ze na odpierdziel i robił to jakiś amator, rękawice niby dedykowane dla fen a wyglądają jak najtańszy bazarowy shit, sama gala, oświetlenie to bardziej przypomina jakiś festyn zero jakiegoś klimatu tylko kolorowe światełka i wisienka na torcie niesamowity pas mistrzowski FEN który tylko troche wygląda jak pas ufc z odpustu.
podsumowując.FEN to dla mnie synonim kiczu, pewnie na prime wyłożą troche wiecej hajsu ale i tak spodziewam się taniej tandety i wiochy, którą oni z Don Kasią na czele okrzykną niesamowitym show.
#primemma #famemma #highleague #mma
szachmat1488 - Kasjo się ciagle podnieca jaką to niesamowitą oprawe stworzyli, jedyną...

źródło: comment_1644478122AWqa4UkjsRJHcT70CGKCNB.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@Meserole: ale to widac po tych smiesznych "zadymach", zobacz sobie jak wyglada to studio, ale don kasia nadal twierdzi ze to jest zajebiste i wpakowali w to pare milionow XD
  • Odpowiedz
@basilur: Joźwiaka to w ogóle odsunęli od projektu, pewnie mu powiedzieli żeby on sie zajął sportem dlatego teraz ma ból dupy choć stara sie tego nie pokazywać, ale widzialem wywiad jakis gdzie go pytali o PRime i jego mine ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@szachmat1488: ja bym jeszcze dodał to, że sceny z f2f na prime wyglądają jak scenki ze świata wg kiepskich.
Co do Jóźwiaka to on z twarzy wygląda na upośledzonego oszusta, zawsze jak widzę jego gębę to sobie mówię pod nosem "znowu ten oszust Jóźwiak"
  • Odpowiedz