Wpis z mikrobloga

Oczekiwania: Boba nauczy się, że bycie zabójcą nie jest jedyną drogą w życiu. Będzie walczyć o przetrwanie z największymi organizacjami przestępczymi. Kto wie, może będzie to pierwszy serial z poważną tematyką. Zwiedzi galaktykę, bo przecież jako szef powinien zdobywać kontakty i przymierza nie tylko na wygwizdowie jakim jest zużyte do granic możliwości Tatooine. Fani będą mieć szansę ujrzenia działania półświatka ze SW, może nawet zobaczyć jak dokładnie upadek Imperium zdziałał na kryminalistów.
Rzeczywistość: Psss, chcecie może zobaczyć Godzillę i więcej Baby Yody z Mando, mimo mają już własny serial?


#starwars #bobafett #mandalorian
Hrabia_Vik - Oczekiwania: Boba nauczy się, że bycie zabójcą nie jest jedyną drogą w ż...

źródło: comment_16444320572JXaOH1YgM5MSc37sgMAHl.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@Hrabia_Vik: Jakie to było złe, już poprzedni odcinek nie dawał nadziei ale ten finał to najgorszy finał od Gry o tron, nawet trochę mi go przypominał. Chciałem wyłączyć gdzieś w połowie ale jak już dotarłem do ostatniego to się przemogłem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Hrabia_Vik: kreskówki to miały znacznie lepsze scenariusze. Tzn. albo był zapychacz, który był średniosłaby ale bez większego znaczenia i nie psuł albo kluczowy dla arcu i wtedy zwykle było bardzo dobrze, zwłaszcza w późniejszych sezonach
  • Odpowiedz