Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bibr: aż się serduszko raduje jak na to patrzę ( ʖ̯) zwłaszcza że w tamtym tygodniu mój rx570 dokonał żywota. Widziałem kod na rtx 3060Ti na 3199 na xkomie, jak dobrze pójdzie to cena będzie niższa niż numer w modelu, a wtedy wjeżdżam ja cały na biało.
  • Odpowiedz
Kurcze, bije sie z myslami. DG i raty: rozsadnie 3080, ekstrawagancko 3080Ti czy All In 3090? Glownie z mysla o VR :) I tak zakladam ze za pol roku bedzie szansa i srodki na 4090Ti jesli od razu Ti zgodnie z plotkami wjedzie :)
  • Odpowiedz
@HaPPe: widziałem xd ale chyba dałbym radę się załapać jeszcze, tylko że dla mnie to jeszcze trochę za wysoko za ten model. Osobiście to pewnie i tak raczej będę w przyszłym kwartale polować na 3070Ti
  • Odpowiedz
@Elven: rtx 3080 12gb. Prawie to samo co 3080 ti z różnicami na poziomie 2-3%. Znajdziesz w polskich sklepach za ~7k. W porównaniu do tej karty i jej ceny, zarówno 3080 ti jak i zwykły 3080 są nieopłacalne.
  • Odpowiedz
@Furmik: No właśnie mignął mi ten update 3080 do 12GB, ale w polskich sklepach jak na lekarstwo, no i chyba szyna nadal tylko 320bit vs 384 w 3080Ti ?
  • Odpowiedz