Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
#pytanie #morele #rtx
Zamówiłem rtx 3080 z moreli w grudniu... 2020.
Do dziś czekam, a wszelkie moje pytania są zbywane tym że wysyłają w miarę kolejności i ogólnie to czekają na dostawy. Czy ktoś z was mirki jest w podobnej sytuacji?
  • 18
@Rebrond: ogolnie jestem w takiej sytuacji jak ty tyle ze z 3060ti, u mnie morele sie #!$%@? bo sprzedawali ta sama karte (zadnych zmian numerow seryjnych, itp), i jak poprosili o nagranie jak niby klikam w ta karte za 2000 i przenosi do karty za 4000 ktore wysylali teraz to usuneli odnosnik i nie odpowiadaja mi od listopada XDDDDD
w skrocie karty nigdy nie dostaniesz, jezeli cie oklamywali ze karty nie
@fearek2137: Tutaj sprawa nawet nieco grubsza. Też mam u nich rtx 3060 ti eagle. W momencie zakupu nie informowali, że rezerwuje wersję 1.0, kupując produkt robiłem to z pełną świadomością, że zamawiam najnowszy model.

@fearek2137: @Rebrond: Myśleliście nad tym żeby napisać do UOKIK?
@Arriva: Nic takiego na razie mi nie napisali, w swoim zamówieniu mam ciągle tytuł taki: Karta graficzna Gigabyte GeForce RTX 3080 Eagle OC 10GB GDDR6X (GV-N3080EAGLE OC-10GD)
Na mój chłopski rozum (xD) to jak mają rev0.2 to powinni wysłać bo model się zgadza
Tez mam zamówienie z grudnia 2020 na 3060ti eagle i jestem "trzeci w kolejce" od ponad roku, a na moje zapytania do @morele_net odpowiada, że "czekaja na info od producenta kart" tez od ponad roku
@Arriva: u mnie sytuacja jest o tyle śmieszna, że dopiero na mailu z ich biurem ODR po długim namyśle powiedzieli mi że sprzedają obecnie inną rewizję karty i to nie ten sam produkt xD zapomnieli tylko #!$%@? pozmieniać cyferki w numerach seryjnych i usunąć odnośnik od karty z mojego zamówienia, wciskali mi kit że czekają na dostawę
gdzie w ciągu tygodnia dostałem odpowiedź od producenta że NIE PRODUKUJĄ JUŻ KARTY BEZ
@fearek2137: Trzeba się zastanowić nad tym czym jest LHR, jeśli producent zmienił konstrukcję płyty to rzeczywiście będą dwa różne towary.

Myślałeś może by kontaktować się z UOKIK?

Warto dowiedzieć się w tym przede wszystkim jak producent rozpatruje te dwie karty graficzne.
@Arriva:
Kindly be informed that the EAN and P/N from the RTX 3060Ti Ghost and RTX 3060Ti Ghost LHR are the same.

The only difference between these two models is that the LHR version has the mining restriction LHR integrated.

wiadomość od producenta, czyli w sumie jest traktowana jak ta sama karta a morele leciało w ch... oszukując klientów i mówiąc im że czekają na dostawy, albo że to nie ten
@fearek2137: Próbowałeś kontaktować się z bezpłatnym pomocą konsumencką? Jeśli mają ten sam kod EAN to teoretycznie znaczy, ze według producenta zmiany nie były na tyle poważne by rozróżniać te dwa produkty.
Z producentem kontaktowałeś się przez oficjalną stronę?