Wpis z mikrobloga

Jestem właśnie po gastroskopii, nie jest to takie straszne badanie jakby ktoś się ciągle zastanawiał. Nie wiem po co było się tak stresować, dwa odruchy Ala sasha grey i po sprawie . Brak helicobakter , brak przepukliny, nadżerek oraz wrzodów. Jedyne rozpoznanie lekarza to gastropatia rumieniowa czyli zapalenie żołądka + delikatnie przekrwienie przełyku . Jeśli w rozpoznaniu nie ma refluksu to lekarz go nie zdiagnozował jako przewlekła " choroba ? Najbardziej bałem się przepuchliny/ wady zwieracza przełyku. Czyli szansa, ze jak ogarnę stres dietę i żołądek to refluks minie ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#refluks
#gastroskopia
#medycyna
#badania
  • 5
@co_za_roznica: @Vanderwill: Trzymałem dietę, leki, naturalne leczenie + zmiana trybu życia i w 3 miechy ogarnąłem toi miałem spokój na całe wakacje, a teraz znowu wróciło i boli żołądek + cofa się kwas. Zauważyłem, że stres to nasila i brak ruchu no i oczywiście dieta i jedzenie dużych porcji oraz leżenie od razu po posiłku. a jak u Was?
@kamil-gatarczyk: Ja na 99% procent jestem pewien że to przez stres, weekend, urlop, wakacje, ucisk w klatce mija, przychodzi poniedziałek i znów. Zgagi jako takiej już nie mam bo stresuje się mniej, problem w tym, że mam problem z uciskiem w klatce. W tygodniu jak pójdę zagrać w piłkę, siatkę w trakcie grania nic. #!$%@? mnie to strasznie, błędne koło. #!$%@?łem się i pije codziennie teraz ocet, jest mi trochę nie